Hüperatleetlik Anthony Davis sooritamas järjekordset pealtpanekut.Foto: Derick E. Hingle
5. mai 2018, 09:17

VIDEO | Tiitlikaitsja Golden State Warriors sai võõrsil armutult lüüa

Korvpalliliigas NBA pidi tiitlikaitsja Golden State Warriors käesolevas play-off'is vastu võtma teise kaotuse. Läänekonverentsi teises ringis jäädi võõrsil 100:119 alla New Orleans Pelicansile, aga seeriat juhitakse 2:1.

Kodumeeskond New Orleans läks eest kolmandal veerandajal, mis võideti 30:19, viimasel perioodil suurenes vahe parimal juhul 26 punktini.

Pelicansi vedas Anthony Davis 33 punkti, 18 lauapalli ja 4 vaheltlõikega. Jrue Holday arvele jäi 21 punkti, Rajon Rondo lisas 4 punktile 10 lauapalli ja koguni 21 resultatiivset söötu. Warriorsi resultatiivseim oli Klay Thompson 26 punktiga, nädala keskel vigastuspausi lõpetanud Stephen Curry tabas 19st viskest 6 ja piirdus 19 silmaga.

Pelicans - Warriorsi kokkuvõte:

Põhiturniiri edukaim meeskond Houston Rockets otsustas Utah Jazzi vastu mängu juba esimesel poolajal ja võitis lõpuks 113:92. Rockets juhib nüüd seeriat 2:1.

James Harden tõi võitjatele 25 punkti ja 12 resultatiivset söötu, Jazzi suurimaks punktiviskajaks tõusis laiemale korvpallipublikule tundmatu Royce O'Neale 17 silmaga.