Väravaautor Oliver Giroud. Foto: EDDIE KEOGH
6. mai 2018, 20:23

VIDEO | Liverpool sai Chelsealt lüüa ning ulatas konkurendile viimase õlekõrre

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Londoni Chelsea koduväljakul 1:0 Liverpooli ning teenis ülivajalikud kolm punkti.

Üsna võrdselt kulgenud matši ainsa värava lõi Olivier Giroud 32. minutil. Ühtlasi pole Liverpool viimases kolmes mängus võidurõõmu tundund, samal ajal kui Chelseale oli see neljas järjestikune triumf. Ragnar Klavan vaatas tänast madinat vahetusmeestepingilt.

Mulluse meistri hooajas on taas päikesekiir tärganud. Vahepealsel perioodil ähvardas Chelseat väga teravalt esinelikust välja jäämine, mis omakorda tõmbaks kriipsu peale Meistrite liigale. Kuigi see võimalus on jätkuvalt õhus, siis olukord on oluliselt paremaks läinud.

Kaks vooru enne hooaja lõppu hoitakse viiendat kohta, neljandal paigal asuvast Tottenhamist lahutab kaks silma. Kolme punkti kaugusel on omakorda Liverpool, kellel on aga üks mäng enam peetud.

Päeva esimeses kohtumises leppis Manchester City 0:0 viiki Huddersfieldiga. Arsene Wengeri viimases kodumängus küttis Arsenal Burnley´le 5:0 sauna.