Jäähoki

JÄÄHOKI MM: Soome küttis lätlastele korraliku sauna (3)

Toimetas Jarmo Jagomägi, 6. mai 2018, 23:50
Soome hokikoondis tegi Lätiga sotid selgeks.  JOE KLAMAR
Taanis Kopenhaagenis peetaval jäähoki MMil peeti täna õhtul teise vooru viimased matšid. Soome näitas lätlaste vastu võimu ja võitis 8:1.

Soomlased tegid sotid selgeks juba avakolmandikul, kui 3:0 juhtima pääseti. Põnevamaks ei läinud ka järgmistel perioodidel ning teenisdki meie põhjanaabrid lõunanaabrite vastu kindla võidu. Lätlased said auvärava viimasel kolmandikul, 0:8 kaotusseisust.

Mõlemad kohtumised võitnud Soome tõusis ka B-grupi liidriks. Esimese kaotuse saanud lätlased langesid seitsmendaks.

Samal ajal peetud mängus alistas Šveits 2:0 Slovakkia. Šveitslased on võitnud mõlemad peetud matšid, millega hoitakse A-grupis kolmandat kohta. Kaks kaotust teeninud slovakid hoiavad kuuendat positsiooni.