Saaremaa meeskond pole mandrile kaasa reisinud fänne siiamaani alt vedanud. Foto: Reigo Teervalt
7. mai 2018, 00:10

Võrkpallifinaali omapära - kodusaali eelisest sai koduseinte surve

Saaremaa Võrkpalliklubi alistas Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus Tartu Bigbanki 3:1 (25:13, 26:24, 18:25, 25:23) ning läks seeriat 2:1 juhtima.

Saaremaa meeskond näitas kohtumise alguses imelist mängu ning tegutses rünnakul ilmeksimatult. Avageimis loovutati taaralinlastele vaid 13 silma ning kui teises geimis pääseti samamoodi 15:9 ette, tundus mäng minevat vollemeestele tuttava nalja „tund kümme koos dušiga“ suunas.

Siiski suutis kodusaalis pallinud Tartu hädavajaliku restardi teha ning Mart Naabri vedamisel jõuti teise geimi otsustavas osas ka 23:23 viigini. Mängumeeste punktidel näitas aga Saare sitkust Tomaš Halanda, kes põlvehädadest hoolimata geimi Saaremaale tõi.