BC Kalev/Cramo - Pärnu SadamFoto: Tiina Kõrtsini
7. mai 2018, 21:00

FOTOD | Kalev/Cramo sammus muretult finaali (2)

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alistas kolmandat korda järjest Pärnu Sadama ja edenes 3:0 seeriavõiduga finaali.

Täna saadi Kalevi spordihallis pärnakatest jagu tulemusega 95:74 (47:38). Nii mõnigi pessimistlikum korvpallisõber võis juba avaveerandi järel televiisori kinni panna, sest Kalev/Cramo võitis selle 30:15.

Ometi leidis Pärnu jõudu mängu tagasi tulla ja kaotas poolaja vaid üheksa punktiga. Kusjuures 57 sekundit enne teise veerandi lõppu tõi Mihkel Kirves Pärnu nelja silma kaugusele (38:42).

Kolmas veerandaeg oli samuti tasavägine, Kalev/Cramo kasvatas kümne minutiga edu vaid ühe punkti võrra ja alustas viimast neljandikku 69:59 eduseisus. Ent seejärel läks Kalev kärmelt oma teed ja võitis lõpuks 21 punktiga.

Statistika:

Kalev/Cramo finaalivastane selgub paarist Tartu - Rapla, toda seeriat juhib Tartu 2:0.