Soome (sininses) surus Norra põlvili. (DAVID W CERNY)

Taanis Kopenhaagenis toimuval jäähoki MMil alistas Soome ülikindlalt 7:0 Norra. 

Soomlased ei tahtnud naabrite vastu midagi juhuse hooleks jätta ning seitsmeminutilise mänguaja järel säras tablool juba 2:0. Tõsisemaks paugutamiseks läks teisel kolmandikul, mil eduseis kasvatati 6:0 peale. Viimasel perioodil võeti jalg gaasipedaalilt ning visati vaid üks värav. 

Ühtlasi on soomlased B-grupis ainsad, kes suutnud kolmest voorust maksimaalsed üheksa punkti koguda. Kusjuures nende väravatevahe on 23:2. Seega tõusti USA ja Kanada ees liidriks. Siiani ühe lisaaja võidu noppinud norralased on viiendal kohal.

Tabeliseis:

A-grupis oli Tšehhi karistusvisetega 5:4 üle Šveitsist.

Jaga artiklit

9 kommentaari

K
kodanik Männike  /   22:29, 9. mai 2018
Jälle ajakirjanike haige väljendusviis, sport on humaanne tegevus, siin ei purustata, suruta põlvili ega hävitata. Minge lõpetage põhikoolgi ära.
F
fänn  /   10:47, 9. mai 2018
Käesolevatel MM-võistlustel on kolm äärmiselt vastikut ja ebameeldivat võistkonda-Šveits, Prantsusmaa ja L-Korea. Kuna tehniliselt jäädakse teistele alla, siis harrastatakse äärmiselt musta ja jõhkrat mängu. Näiteks Prantsusmaa-Rootsi mäng. Konnasööjad tegelesid põhiliselt ainult kaklemisega sest vastaseks oli Rootsi. Venemaaga mängides oli prantslastel pidevalt pruun triip jää peal taga. Sama on Šveitsi segavereline koondis. Sihilik jõhkrutsemine näiteks Austriaga mängus. Ülbitsesid nad ka Tšehhiga mängus ja pidevalt provotseerisid. Arusaamatuks jäi antud mängus ka meie reporterite raudselt ühepoolne reportaaž. Üks reporteritest lasi tõenäoliselt lausa püksid sooja täis kui Šveits teise värava lõi. Röökis nagu segane super, super...Kui reporter ei suuda olla erapooletu, siis mingu vanaema poole maale põllule sõnnikut viskama. Täiesti arusaamatu on ka meie reporterite vastuseis Läti koondisele.Küll oodati Läti-Korea mängus pilukate väravat. Ja taas L-Korea poolt täiesti põhjendamatu toorutsemine. Alles mängu lõpu poole kui oli kõik otsustatud, hakkasid reporterid järsku Lätit kiitma. Eks taheti olla võitjate poolel. Inimlikult arusaadav.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis