Seitse väravat Erik Sorgalt!

Toimetas Kaarel Täll, 9. mai 2018 20:02
Flora (valges) võitis karikavõistluste poolfinaalis 9:3 Flora U21 meeskonda (rohelises).Foto: Alar Truu
Jalgpalli Eesti karikavõistluste poolfinaalis võõrustas Tallinna FC Flora U21 meeskond Lillekülas Tallinna FC Florat. Lõpuks särasid tablool numbrid 9:3 valitseva Eesti meistri ehk Flora esindusmeeskonna kasuks.

Lilleküla naturaalmuruga harjutusväljakul toimunud matšis panid täisksvanud florakad paremuse maksma juba kuuendaks minutiks, mil seis oli 3:0. Vaheajaks näitas tabloo 5:0, kuid teisel poolajal muutus mäng veidi võrdsemaks. 61. minutil vahetusest sekkunud 15aastane Aleksandr Šapovalov lõi kaks väravat ja ühe sai noorte poolt kirja ka Mattias Männilaan. Šapovalov tegi teise hea mängu järjest, sest veerandfinaalis Viljandi Tuleviku vastu sai ta kirja kolm väravat.

Suure Flora poolelt lõi lõpuks seitse (!) väravat Erik Sorga, ühe lisasid Herol Riiberg ja Rauno Alliku.

19. mail toimuvas finaalis kohtub Flora vana rivaali Levadiaga, kes alistas eilses poolfinaalis 5:0 Narva Transi.