Sergio Ramos (esiplaanil) sai hakkama omaväravaga.Foto: CRISTINA QUICLER
10. mai 2018, 09:40

Meistrite liiga finaaliks valmistuvat Madridi Reali ähvardas koduliigas suur kaotus

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kaotas Madridi Real võõrsil Sevillale 2:3. Kohtumisest jäi eemale Reali suurim staar Cristiano Ronaldo, puudu olid ka Luka Modric, Toni Kroos, Gareth Bale, Raphael Varane, Isco, Keylor Navas ja Marcelo.

84. minutiks leidis Real end 0:3 kaotusseisust. 26. minutil oli Sevilla poolt täpne Wissim Ben Yedder, 45. minutil Miguel Layun ja 84. minutil lõi omavärava Sergio Ramos.

Reali poolelt vastas 87. minutil Borja Mayoral. Viiendal üleminutil realiseeris Ramos penalti, aga siis sai aeg otsa.

Kaks vooru enne lõppu on Real 72 punktiga kolmandal kohal, Sevilla on 54 punktiga seitsmes. Barcelona võitis kodus 5:1 Villareali ja jätkab 90 punktiga kindla liidrina. Barcelona ja Reali vahele mahub Madridi Atletico, kellel on koos 75 silma.

26. mail ootab Reali ees Meistrite liiga finaal Liverpooliga.