Kenneth RaismaFoto: Jörgen Norkroos
11. mai 2018, 17:22

HÄSTI: Raisma ja Ruusuvuori võitsid paarismänguturniiri!

Ungaris Zalaegerszegis peetud meeste ITFi tenniseturniiril võitsid paarismängus esikoha Kenneth Raisma ja soomlane Emil Ruusuvuori. Finaalis alistati austraallased Adam ja Jason Taylor 6:4, 6:4.

Setid lõppesid küll ühesuguse tulemusega, kuid kulgesid erinevalt. Avasetis pääsesid Raisma ja Ruusuvuori kohe ette 3:0 ega andnud edu käest. Teises setis leiti end ise seisul 0:3 tagaajaja rollist, võideti siis aga viis geimi järjest ja peagi ka kuues.

Esikohale laoti alus juba turniiri avaringis, kus alistati kõrgeima asetusega paar Scott Puodziunas - Caio Silva (Austraalia/Brasiilia) 6:4, 6:2. Kahes setis võeti ka järgmised võidud, ehkki mitmel korral tuli oma paremus maksma panna alles kiires lõppmängus. Turniiri auhinnafond oli 15 000 dollarit.

Üksikmängus jõudis Raisma veerandfinaali, kus kaotas 4:6, 6:0, 5:7 teisena asetatud sakslasele Marc Sieberile.