NII SEE JUHTUS | Sport 14.05: Kontaveit ja Kanepi alustasid Rooma põhiturniiri edukalt (2)

Ohtuleht.ee, 14. mai 2018, 23:49
Anett Kontaveit. AFP/Scanpix
Kätte on jõudnud uus spordinädal ning Õhtuleht hoiab silma peal kõigel, mis spordimaailmas juhtub. Täna on Roomas toimuval tenniseturniirl võistlustules nii Kaia Kanepi (orienteeruvalt kell 13.30) ning Anett Kontaveit (orienteeruvalt kell 20.30). Püsi lainel!

23:48
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele otseblogile joone alla. Hüva ööd ja kohtume hommikul!

23:48
JÄÄHOKI

22:59

22:16
TENNIS

Kontaveidi selle aasta saldo esi20 mängijate vastu on 5:2.

TENNIS

Kontaveit alustas küll topeltveaga, kuid võitis seejärel kõik järgmised punktid - 5:1. Vandeweghe serv, kas matši viimane geim?

21:47

21:46
TENNIS

Kaks servi järjest kuivalt Kontaveidile - 4:1 ja eestlanna serv.

21:40
TENNIS

SUPER! Kontaveit murrab ja ameeriklanna loobib vihaga reketit. 2:1 Anetile ja algab tema serv.

21:36

Värske Horvaatia esiliiga tšempion Henrik Ojamaa rõõmustab Twitteris.

21:35
TENNIS

Raskustega, kuid Kontaveit kaitseb oma servi ära - 1:1.

21:29
TENNIS

Vandeweghe hoiab alustuseks oma servi ära - 1:0 ameeriklannale.

21:26
TENNIS

Nii see avasett tuli:

21:22
TENNIS

IMELINE! Kontaveit võitis avaseti kõigest 21 minutiga 6:1.

21:21
TENNIS

Aneti stiilinäide:

21:19
TENNIS

SUPER! Kontaveit murrab taas ja läheb seisul 5:1 servima. Esimene sett näib minevat äärmiselt libedalt.

21:15
TENNIS

Publikut ei näi väga tribüünidel olevat.

21:14
TENNIS

Kontaveit kaitseb taas oma servi ära - 4:1.

21:13
TENNIS

Mäng on lõpuks ometi alanud ja meie vaatevinklist suurepäraselt, sest Kontaveit võitis kolm esimest geimi (kaks servi, üks murrang). Seejärel sai Vandeweghe oma servi kätte ning seis on 3:1 Anetile.

20:58

20:45
TENNIS

Ja nüüd siis lükkunud 20.55 peale.

20:29
TENNIS

Ja uudiseid Roomast: uus algusaja pakkumine 20.50...

20:27
20:26
NALJASÕBER
20:22
TENNIS

Kontaveit - Vandeweghe matši algusaeg on nihkunud 20.40 peale. Näis, kas see on nüüd lõplik.

20:13
JÄÄHOKI

19:50

Rapla võidab Pärnu vastu avapoolaja 44:42.

19:46

19:44
TENNIS

19:13

Raplas algas pronksiseeria esimene matš. Kohaliku meeskonna vastaseks on Pärnu.

19:01
AUTORALLI

18:33
TENNIS

Uue info kohaselt algab Kontaveidi - Vandeweghe matš Roomas kell 20.30, kuid seegi ei pruugi olla veel lõplik kellaaeg.

6:2

OLEMAS! Kaia Kanepi edeneb 6:1, 6:2 võiduga järgmisesse ringi.

14:34
5:2

Vaid üks geim lahutab Kaiat matšivõidust.

14:31
4:2

Kas nüüd oli otsustav hetk? Rostello suutis küll ühe murdepalli päästa, kuid Kaia murdis ikkagi itaallanna pallingu.

14:26
3:2

Kaia päästis oma pallingul neli murdepalli ning asub 3:2 ette.

14:18
2:2

Kanepi murrab Rosatello pallingu nulliga.

14:15
1:2

Kohtumine kulgeb jätkuvalt murdepallide tähe all, kuid sedapuhku suutis Kaia oma pallingut hoida.

14:10
0:2

OHOO! Kaial oli vastase servil kasutada küll kaks murdepalli, kuid Rosatello tuli mängu tagasi ning on jätkuvalt murdega peal.

14:04
0:1

Teine sett algab kohe Rosatello murdega. Kanepi suutis küll kaks murdepalli päästa, kuid kolmandal tegi ta ise lihtvea.

13:55
6:1

Avasett kuulub Kaiale 6:1. Otsustavaks saanud geimis oli Kaial kasutada kolm settpalli, millest ta realiseeris teise.

13:53
LASKESUUSK

13:53
5:1

Kanepi hoiab kindlalt oma servi (esimene geim avasetis, kus polnud murdepalli).

13:49

13:48
4:1

SUPER! Kanepi murrab taas, kuid sel korral läks selleks tarvis lausa nelja murdepalli.

13:44
3:1

Matši avageim osutus vägagi petlikuks. Pärast seda on kõik geimid läinud tasamängule ning ka praegu oli Rosatellol kasutada murdepall, kuid meie õnneks ei suutnud itallanna seda ära kasutada.

13:35
2:1

KAHJU! Kaial oli vastase servil kasutada kolm murdepalli, kuid seekord näitas Rosatello otsustaval hetkel head närvi ning tuli mängu tagasi.

13:30
2:0

Vastasel oli Kaia servil kasutada kaks matšpalli, kuid meie õnneks suutis Kaia neid kaitsta ning geimi tasamängul enda kasuks kallutada.

13:25
1:0

Kanepi murrab itallanna servi nulliga. Kas täna tuleb väga kiire lahing?

13:25
TENNIS

Ja mäng on saanud oma avalöögi! Servimisega alustab Rosatello.

13:24
TENNIS

Kaia Kanepi (WTA 59.) läheb Rooma tenniseturniiri avaringis vastamisi korraldajatelt vabapääsme saanud itaallanna Camilla Rosatelloga (WTA 270.)

Tartu Maastikumaratoni üritusi nautis üle 8000 tervisesportlase

Võrratult suvisel nädalavahetusel peetud 36. Tartu Maastikumaratoni üritustest võttis osa 8387 jooksjat ja kepikõndijat.

Maastikumaratoni programm algas möödunud reedel, 11. mail, kui Tartus, Tähtvere spordipargis peeti traditsiooniline Heateo jooks. Tänavu koguti raha Tartu Herbert Masingu kooli juures tegutsevale miljööteraapilisele Pepleri ravikodule, kus saavad abi psüühikahäiretega lapsed. Suviselt soe kevadilm tõi kokku 1226 heategijat, kes kogusid laste toetuseks 12 719 eurot.

Laupäeval, 12. mail lippas Tähtvere spordipargis esialgsetel andmetel ringi 3507 last. Kuna pühapäevastel Otepää ja Elva lastejooksudel osales 245 väikest jooksusõpra, siis võttis Tartu Maastikumaratoni lasteüritustest osa 3752 last.

Eilsetel põhidistantsidel trotsis kuumust 3409 jooksjat ja kepikõndijat, kes distantsiti jagunesid järgmiselt: 42 km jooks (206 registreerunut), 23 km jooks (1274), 23 km kepikõnd (227 osalejat), 10 km jooks (997), 10 km kepikõnd (454) ning 5 km jooks ja kepikõnd (251).

Maastikumaratoniga sai sarja Tartu Maratoni Kuubik 2018 pingerida oluliselt selgemaks. Ülekaalukaks liidriks tõusis tiitlikaitsja ja eilse 42 km võidumees Sander Linnus (2146 punkti). Talle järgnevad aastaid tagasi koguni viiel korral nelikürituse võitnud Rait Pallo (2047 p) ning Taavi Kaiv (2036 p).

Naiste konkurentsis juhib endine tippsuusataja Triin Ojaste 1986 punktiga. Vaid kolme silmaga kaotab talle 2015. aasta Kuubiku parim Reeda Tuula, kolmandale kohale tõusis Tea Pärnik (1887 p).

Järgmine Kuubiku üritus on 37. Tartu Rattaralli, mis toimub juba 27. mail. Valida saab 135 ja 56 km distantside vahel.