Saara Orav. Foto: Igor Pissarev | Tennis.ee
14. mai 2018, 10:41

SUPER! Saara Orav võitis Makedoonias oma karjääri esimese tiitli

Noor Eesti tennisist Saara Orav (16) võidutses nädalavahetusel Makedoonias Skopjes ITF viienda kategooria turniiril ja teenis oma karjääri esimese tiitli.

Turniiri esimeses ringis alistas eestlanna kohaliku tennisisti Marija Elenova 6:3, 6:1 ning teises ringis oli ta tulemusega 6:4, 6:0 üle itaallannast Valentina Gagginist.

Veerandfinaalis tuli 16aastane Orav välja kaotusseisust, kui võitis pärast 2:6 kaotatud avageimi bulgaarlanna Dariya Radulova vastu kaks järgmist tulemusega 6:4 ning 7:5.

Poolfinaalis oli eestlanna 6:4, 6:2 parem sloveen Ema Horvatist ning finaalis alistas Orav tulemusega 6:2, 6:4 belglanna Emeline De Witte.

Nädal varem jõudis Orav samalaadsel turniiril finaalis, kuid pidi siis tunnistama Radulova 1:6, 1:6 paremust.