Siim-Sander VeneFoto: Richard Morgano/LaPresseLaPress
15. mai 2018, 09:30

VIDEO | KAHJU! Siim-Sander Vene tegi hea mängu, kuid Varese kaotas ka teise play-off kohtumise

Itaalia korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalis on Siim-Sander Vene koduklubil Varesel selg vastu seina. Kui avamatš Bresciale kaotati 61:68, siis eile õhtul alistuti tulemusega 75:77.

Algkoosseisus alustanud Vene saagiks jäi 35 minutiga 18 punkti, lisaks noppis ta seitse lauapalli. Varese edukamana viskas serblane Aleksa Avramovic 20 silma.

Veebileht varesenews.it valis 1.52 enne mängu lõppu platsilt viie veaga lahkunud Vene ülekaalukalt võistkonna parimaks. Vene viiendat viga kutsus portaal aga vägagi kaheldavaks.

Põhihooaja kuues Varese juhtis põhihooaja kolmanda Brescia vastu kohtumist nii avaveerandi (22:14), poolaja (40:37) kui ka kolmanda veerandaja (60:53) järel, kuid pidi siiski kaotusega leppima. Seeria mängitakse kolme võiduni. Järgmine matš leiab aset homme.