Bostoni jokker Marcus Smart tormab vastase korvi poole, teda püüab takistada Kyle Korver.Foto: USA TODAY Sports/Scanpix
16. mai 2018, 09:05

Boston võitis Clevelandi vastu ka teise mängu (1)

Boston Celticsi korvpallimeeskond näitas, et ei pääsenud ilmaasjata NBA Idakonverentsi finaali, LeBron James ja Cleveland Cavaliers alistati ka seeria teises mängus, seekord 107:94.

Boston kaotas küll poolaja 48:55, kuid tõi kodupubliku abil pöörde kolmandal veerandajal, mis võideti 36:22. Viimasel tosinal minutil suurendati edu veelgi ning seega kaitsti seeria alustuseks koduväljakueelis ära - avakohtumine oli võidetud lausa 25 punktiga.

Ning kui paar päeva varem võeti James sisuliselt rajalt maha, siis nüüd kogus too küll 42 punkti, 10 lauapalli ja 12 korvisöötu, aga sellest ei piisanud. Kahekohalise punktisummani jõudis veel ainult kaks Cavsi mängijat.

Bostonil viskas aga tervelt kuus mängijat kahekohalise arvu punkte, edukaimana Jaylen Brown 23. Väga olulise panuse andis vahetusmees Marcus Smart, kes sai 31 minutiga kokku 11 punkti, 9 korvisöötu, 5 lauapalli ja 4 vaheltlõiget ning kelle +/- näitaja +21 oli selgelt mängu parim.