Atletico Madridi mängijad Euroopa liiga võidutrofeega. (Reuters/Scanpix)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Kesknädal on kätte jõudnud ning koduses korvpalliliigas on käes pronksimatši teise mängu kord Pärnus. Lõunast alates pöörduvad aga Eesti spordifännide pilgud Rooma. Esmalt alustab Kaia Kanepi Eesti aja järgi keskpäeval mängu Sloane Stephensiga (0:6, 7:5, 4:6 kaotus) mõni tund hiljem kohtub Anett Kontaveit Svetlana Kuznetsovaga (7:5, 7:5 võit). Kell 21.45 alustavad Madridi Atletico ja Marseille jalgpalli Euroopa liiga finaali, mille võitja mängib augustis Tallinnas UEFA superkarikafinaalis. See ja kõik muu põnev nagu ikka Õhtulehe päevaülevaates!

• 23:59
    SPORDISÕBER

Õhtu viimane uudis tuleb Itaaliast. Hüva ööd ja kohtume hommikul!

• 23:33

89.min: KORRAS! Gabi lööb 3:0 ja Atletico fännid võivad šampuselt punni maha lüüa.

• 23:32

• 23:28

81. min: mängu lõpp oleks peaaegu põnevaks läinud, kuid Marseille' kreeklasest ründaja Konstantinos Mitroglou pealöök tabas posti.

• 23:24

Ka selline arvamus on olemas:

• 23:22
    NALJASÕBER

Vihje: mõlemad mehed jäid Inglismaa MMi koondisest välja.

• 23:18

• 23:02

• 22:57

Griezmanni teine värav liikuvas pildis:

• 22:57

• 22:56

49. min: ATLETICOLE TEINE! Griemann lõpetas kiirrünnaku pehme tõstega üle Marseille' väravahi Steve Mandanda.

• 22:47
    VIBULASKMINE

• 22:38

Koondisekaaslased omavahel:

• 22:36

VAHEAEG! Atletico juhib avapoolaja järel Antoine Griezmanni väravast Marseille vastu 1:0.

Avapoolajaa statistika (Marseille - Atletico):

• 22:27

• 22:25

• 22:20

HALB UUDIS! Reit vigastanud Marseille prantslasest poolkaitsja Dimitri Payet lahkub 32. minutil pisarais platsilt. Kas MM on ohus?

• 22:18

Atletico 1:0 värav:

• 22:15
    Atletico Madridi mehed 1:0 väravat tähistamas. (Reuters/Scanpix)
  • 22:14
    TENNIS

• 22:10

OPAA! Antoine Griezmann viib 21. minutil Atletico 1:0 juhtima, kui kasutab ära Marseille' kaitsja jämeda eksimuse.

Trahv soolas!

Marseille fännid süütasid Euroopa liiga finaali eel staadionil pürotehnika. (Reuters/Scanpix)
  • 21:36

• 21:35

• 21:22

• 21:19

Kell 21.45 alustavad Madridi Atletico ja Marseille jalgpalli Euroopa liiga finaali, mille võitja mängib augustis Tallinnas UEFA superkarikafinaalis.

• 21:14

• 20:51
    TENNIS

• 19:57

Pärnu võidab pronksiseeria teise vaatuse avapoolaja Rapla vastu 29:26. Ükski mees kahekohalise punktisummani pole veel jõudnud. Kohtumine toimub Pärnus.

• 19:56
    WRC

• 19:53
    KIIRUISUTAMINE
  • 19:49
    VORMEL 1

Barcelona testipäeva kiireim oli soomlane Valtteri Bottas.

5:4

Kuznetsova hoiab oma servi kindlalt ja Kontaveit enda oma.

• 16:12
    4:3

Ja oma servigeim tuleb kohe nulliga otsa!

1:3

Pikk-pikk geim, kus Kuznetsova päästab kolm Kontaveiti murdepalli ja lõpuks ka geimi.

• 15:52
    1:2

Oma servi saab Kontaveit nüüd kindlalt kätte.

• 15:50
    0:2

Kontaveit sai ühe murdepalli, kuid geimivõit läheb ikkagi Kuznetsovale.

• 15:43
    TEINE SETT, 0:1

Kuznetsova alustab sedagi setti servimurdmisega. Loodetavasti on aga ka seti lõpp samasugune nagu esimeses!

• 15:35
    7:5

Kontaveit võidab Kuznetsova servigeimi 15ga ja esimene sett on käes!

• 15:32
    6:5

Kontaveitil on oma servil raskusi, geim venib pikaks, kuid murdepalli vastane ei saa.

• 15:25
    5:5

Kuznetsova võidab nüüd oma servi nulliga.

• 15:24
  • 15:22
    5:4

Jälle pikk geim, aga Kontaveit hoiab selle ära!

• 15:18
    4:4

Kõva madin käib: nüüd päästis omakorda Kuznetsova kolm eestlanna murdepalli.

• 15:11
    4:3

Kontaveit päästis kolm vastase murdepalli ja hoidis oma servi!

• 15:03
    3:3

Kontaveit tuleb mängu tagasi - ta hoiab kindlalt enda servi ja murrab seejärel 30ga Kuznetsova oma!

• 14:59
  • 14:56
    1:3

Kontaveit võidab oma servigeimi, kuid ei saa Kuznetsova omal endiselt ainsatki punkti.

• 14:50
    ESIMENE SETT, 0:2

Ai-ai, Kuznetsova annab Kontaveitile kahe esimese geimi peale kokku ainult ühe punkti.

• 14:46
    TENNIS

Rooma turniiri neljandal väljakul sai Darja Kassatkina sedaaegu hõlpsalt jagu Danielle Collinsist ning kohe alustavad seal mängu Anett Kontaveit ja Svetlana Kuznetsova. Muuseas, just käesoleva nädala edetabelis tõusis Kontaveit tänasest vastasest mööda! Eestlanna kerkis oma kõigi aegade kõrgeimale, 26. kohale. Venelanna, kes ei suutnud kaitsta eelmise aasta Madridi turniiri head tulemust, aga langes tervelt tosina pügala võrra, 39ndaks.

• 14:37
  • 14:26
    4:5

Kanepi võidab ka oma servigeimi.

• 14:22
    3:5

Kanepi jäi taha 2:5 ja vastasel oli oma servil ka matšpall, kuid siis võitis eestlanna kolm punkti järjest ja mäng jätkub!

• 14:11
    2:3

Kanepi asus oma servigeimis juhtima 40:0 ja võitis selle lõpuks 30ga.

KOLMAS SETT, 1:1

Otsustava seti hakatuseks oli Stephensil Kanepi servil kolm ning seejärel eestlannal vastase servil kaks murdepalli, kuid mõlemad hoidsid pallingut.

• 13:42
    7:5

Mis üle-eelmises geimis jäi tegemata, tuli nüüd - Kanepi murdis vastase servigeimi 15ga ja võitja selgub otsustavas setis!

• 13:37
    6:5

Selle peale võtab Kanepi oma servi nulliga. Ent sett pole veel kaugeltki käes.

• 13:34
    5:5

Kahju! Kanepil oli kolm murde- ehk settpalli, kuid ta ei saanud neist ühtegi kätte.