Anett Kontaveit jõudis Roomas kolmandasse ringi! (3)

Toimetas Ville Arike, 16. mai 2018, 16:34
Anett Kontaveit Robin Roots
Anett Kontaveit jätkas oma häid esitusi Rooma tenniseturniiri teises ringis, alistades tugeva venelanna Svetlana Kuznetsova 7:5, 7:5.

Kontaveit jäi mõlema seti alguses 0:2 taha, kuid suutis mõlemal korral seada tasakaalu jalule seisuks 3:3. Palju mängiti pikki ja pingelisi geime. Avasetis seisul 5:5 õnnestus Kontaveitil oma servi raskustega hoida, pärast seda murdis ta vastase oma 15ga ja sett oligi käes.

Teise seti teisel poolel hoidsid mõlemad mängijad seisuni 6:5 oma servigeime. Kui Kuznetsova juhtis seejärel 40:15, näis, et tuleb kiire lõppmäng, kuid Kontaveitil oli vastus varuks - neli punkti järjest ning geim, sett ja mäng tema!

Kolmandas ringis ehk 16 tugevama seas kohtub eestlanna Venus Williamsiga (WTA 9.), keda ta kuu alul Madridis võitis.

16. mai 2018, 20:42