Anett KontaveitFoto: Robin Roots
16. mai 2018, 16:34

Anett Kontaveit jõudis Roomas kolmandasse ringi! (3)

Anett Kontaveit jätkas oma häid esitusi Rooma tenniseturniiri teises ringis, alistades tugeva venelanna Svetlana Kuznetsova 7:5, 7:5.

Kontaveit jäi mõlema seti alguses 0:2 taha, kuid suutis mõlemal korral seada tasakaalu jalule seisuks 3:3. Palju mängiti pikki ja pingelisi geime. Avasetis seisul 5:5 õnnestus Kontaveitil oma servi raskustega hoida, pärast seda murdis ta vastase oma 15ga ja sett oligi käes.

Teise seti teisel poolel hoidsid mõlemad mängijad seisuni 6:5 oma servigeime. Kui Kuznetsova juhtis seejärel 40:15, näis, et tuleb kiire lõppmäng, kuid Kontaveitil oli vastus varuks - neli punkti järjest ning geim, sett ja mäng tema!

Kolmandas ringis ehk 16 tugevama seas kohtub eestlanna Venus Williamsiga (WTA 9.), keda ta kuu alul Madridis võitis.