BC Kalev/Cramo - Tartu ÜlikoolFoto: Stanislav Moškov
17. mai 2018, 23:45

NII SEE JUHTUS | Sport 17.05: Kalev murdis taas Tartu ja juhib finaali 2:0 (1)

Koduse spordipäeva kaks tähtsamat sündmust on Anett Kontaveidi tenniselahing Venus Williamsiga (algab umbes kell 15) ning korvpallifinaali BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikool teine vaatus (kell 19 Kalevi spordihallis). Jäähokisõpradele pakuvad rõõmud MMi veerandfinaalid ning Portugali ralli algab testi- ja publikukatsega. Hoiame neil ja muudel tähtsatel ning põnevatel sündmustel päeva jooksul silma peal. Naudime koos!
23:45
HEAD ÖÖD!

Sellega tõmbame põnevale spordipäevale kriipsu alla, homme hommikust juba uued uudised!

23:44
JÄÄHOKI
(AP/Scanpix)
23:20
JÄÄHOKI

Läti lööb 51. minutil ühe värava tagasi ja on Rootsi vastu taga 2:3!

23:13
JÄÄHOKI

Rootsi läheb 47. minutiks Läti vastu 3:1 juhtima, Soome aga vähendab 49. minutil mängus Šveitsiga kaotusseisu 2:3-le.

23:00
TENNIS
undefined (Reuters/Scanpix)
22:45
JÄÄHOKI

Teine kolmandik on lõppenud, seisud püsivad: Rootsi - Läti 1:1, Soome - Šveits 1:3.

22:40
JÄÄHOKI

MMi hilisõhtused veerandfinaalmängud pole mõni tund varem peetutest vähem põnevad. Ehkki nimekamad riigid Soome ja Rootsi võitsid oma mängudes esimese kolmandiku 1:0, on Soome nüüd Šveitsi vastu taga 1:3 (šveitslased viskasid kõik väravad teise kolmandiku keskel nelja minuti jooksul!) ja mängus Rootsi - Läti on seis tasa 1:1. Käimas on teise kolmandiku teine pool.

22:33
22:32
(SIPA/Scanpix)
21:36
20:53
20:42

See mäng on läbi! Kalev juhib 99:85, lõpuni jääb 2 minutit.

20:37

Kalev saab jälle sisse natuke suurema vahe - 92:81. Lõpuni jääb 5.26 ja Vene võtab aja maha.

20:34

Viimane veerand muutub siiski veidi kinnisemaks, kolme minutiga on Kalev visanud 4 ja Tartu 7 punkti (87:81).

20:27

Kas läheb nagu tänavuses Ühisliiga mängus Moskva CSKA - Kalev, kus mõlemad viskasid 100 punkti täis (lõppes 108:100)?

20:23

Kalev juhib pärast kolmandat veerandaega 83:74, see periood lõppes skooriga 25:24. Kalevi visked on 49/30 (61%), sh kolmesed 18/11 (samuti 61%).

20:16

28. minut, Kalev juhib 78:70. Kalevile on Sten-Timmu Sokk toonud 15 punkti (kolmesed 5/5!), Tartule Kristjan Kitsing 19.

20:06

Viskepidu käib edasi, 25. minutil juhib Kalev 66:64.

20:03
JÄÄHOKI

Kanada võiduvärav!

19:58

Finaali teises mängus on algamas teine poolaeg, Kalev juhib 58:50. Briscoe on visanud 11, Subotic 10, Tartul Cižauskas ja Kitsing võrdselt 11 punkti.