FOTOD | Kontaveit alistas ka Williamsi ja jõudis Roomas veerandfinaali! (20)

Toimetas Mart Treial, 17. mai 2018, 16:31
Anett Kontaveit - Venus Williams Rooma turniiri 3. ringis. Reuters/Scanpix
Tennisist Anett Kontaveit alistas Rooma turniiri kolmandas ringis ameeriklanna Venus Williamsi 6:2, 7:6 ja jõudis kaheksa parema hulka.

Esimene sett kulges Kontaveidi domineerimisel. Oma serve eestlanna ära ei andnud, Williams jõudis murdepallini ainult korra. Eduka tõrjetööga võttis ta aga ära kaks vastase pallingugeimi - kokkuvõttes nii skoorilt kui ka mängupildilt kindel 6:2 setivõit.

Teises setis pääses Williams ette 3:0, kuid seejärel oli eestlanna kord võita kolm geimi järjest. Edaspidi hoidsid mõlemad heade servide toel oma pallingugeime ning võitja selgus kiires lõppmängus. Seal asus Kontaveit maailma 9. reketi vastu juhtima 6:0 ja võitis otsustava geimi 7:3!

Kontaveit kohtub veerandfinaalis Anastasija Sevastova (WTA 20.) või Caroline Wozniackiga (WTA 2.), kes madistavad omavahel täna hilisõhtul.

18. mai 2018, 19:01
FOTOD | Vägev! Kontaveit murdis maailma teise reketi maha ja jõudis Roomas poolfinaali
18. mai 2018, 00:50
Kontaveiti mäng algab Roomas eeldatavalt kell 17.30
17. mai 2018, 17:50
Anett Kontaveit: jään tänase mänguga väga rahule, ei oskagi millegi kallal norida
17. mai 2018, 17:24