Kanada meeskonna võidurõõm.Foto: Reuters/Scanpix
Jäähoki
17. mai 2018, 19:54

Kanada ja USA jõudsid esimestena jäähoki MMi poolfinaali

Taanis peetaval jäähoki MMil peeti kaks esimest veerandfinaali: Kanada alistas Venemaa lisaajal 5:4 ning USA Tšehhi normaalajal 3:2.

Igirivaalide Kanada ja Venemaa mängus hoidsid Vahtralehemaa esindajad pidevalt initsiatiivi, kuid meie idanaabrid jõudsid normaalajal alati järele - 2:0st sai 2:2, 3:2st 3:3, 4:3st 4:4. Ent lisaajal enam parandamisvõimalust pole ning Ryan O'Reilly värav kujunes otsustavaks.

Samalaadse stsenaariumi kohaselt kulges teinegi kohtumine. USA läks avaveerandiga juhtima 2:0, teiseks vaheajaks oli tablool viik. Ent Patrick Kane'i värav 13 minutit enne lõppu pani i-le punkti.

USA saab poolfinaalivastase kohtumisest Rootsi - Läti ning Kanada mängust Soome - Šveits, need algavad kell 21.15.