CSKA Moscow's Sergio Rodriguez, left, drives to the basket as Real Madrid's Luka Doncic tries to block him during their Final Four Euroleague semifinal basketball match in Belgrade, Serbia, Friday, May 18, 2018. (AP Photo/Darko Vojinovic)Foto: Darko Vojinovic
19. mai 2018, 00:09

NII SEE JUHTUS | Sport 18.05: Žalgiris langes poolfinaalis, Real ja CSKA pakkusid võimsa lahingu (1)

Tänasel spordipäeval on eestlase fookus jagatud Portugali ja Ott Tänaku ning Rooma ja Anett Kontaveiti vahel. Kontaveit läheb orienteeruvalt kell 17.30 vastamisi maailma teise numbri Caroline Wozniackiga. Lisaks pannakse täna õhtul pall mängu korvpalli Euroliigas, kus kell 19 algavas mängus selgitavad esimese finalisti Fenerbahce ja Kaunase Žalgiris ning kell 22 lähevad omavahel lahingusse Madridi Real ja Moskva CSKA. Head jälgimist!Ott Tänaku tegemistel saad silma peal hoida ralliblogi vahendusel.
00:08

Ja Real võitiski! Sellega loeme spordipäeva lõppenuks. Kohtume juba laupäeval!

23:45

Viis minutit enne normaalaja lõppu juhib endiselt Real, aga CSKA-l on kõik võimalused endiselt olemas. Reali edu on 75:71.

23:30

Enne otsustavat perioodi juhib Real 63:56.

23:21

Luka Doncic (13 pts) sopsab kolmese ja Real läheb kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu 60:51 juhtima.

23:06

Real on poolajaks 47:46 ees, Luka Doncici arvel on 10 punkti.

22:41

Euroliiga teist poolfinaali Madridi Reali ja Moskva CSKA vahel on mängitud 15 minutit, Real juhib 37:36.

CSKA mängujuht Sergio Rodriguez (vasakul) ja Reali sloveen Luka Doncic. (AP/Scanpix)
21:34
TENNIS

21:05

20:52

Žalgirise käest on Euroliiga finaalikoht ära libisemas... poolteist minutit enne lõppu tehti kolm valusat pallikaotust ja minut enne lõppu ollakse taga 63:71.

20:16
19:55

Žalgirise ja Fenerbahce poolaeg läbi! Aaron White'i viimase sekundi pealtpanek vähendas Leedu klubi kaotusseisu 33:39 peale.

Fenerbahce tagamees Brad Wanamaker (paremal) ja Žalgirise korvialune jõud Brandon Davies. (AP/Scanpix)
19:47
TENNIS

19:37

Euroliiga poolfinaal Kaunase Žalgirise ja tiitlikatsja Istanbuli Fenerbahce vahel on alanud. Žalgiris jäi kiirelt 13:21 taha, teise veerandaja keskpaigaks on seis 20:28 Žalgise poolt vaadatuna.