Andres Sõber.Foto: Martin Ahven
Viies veerandaeg | Õhtulehe raadio
18. mai 2018, 12:08

VIIES VEERANDAEG | Andres Sõber Tartu ebaõnnestunud mänguplaanist: finaalis pole vaja kavaldada, vaid täiega panna (1)

Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" olid teemaks Eesti meistriliiga finaal- ja pronksiseeria mängud. Külaliseks oli korvpallitreener Andres Sõber, Õhtulehe poolt olid stuudios Ats Kuldkepp ja Jarmo Jagomägi.

Kalev/Cramo juhib Tartu vastu finaalseeriat 2:0 ja võib meistriks tulla juba neljapäeval. Kas Tartu peaks oma taktikat muutma ja avantüristlikust maa-ala kaitsest loobuma? Milliseid ohumärke võib leida kalevlaste närvilisusest? Mis saab Rapla ja Pärnu pronksiseeriast, kus seis on 1:1?

Lisaks avaldas Andres Sõber, mida saab Viru-Nigula poest ühe finaalseeria mängupileti (15 EUR) eest.

Loomulikult ei puudunud saatest ka Coolbeti panustamisrubriik. Värskeimad koefitsiendid leiad SIIT!