Anett Kontaveit vs Caroline Wozniacki.Foto: Reuters/Scanpix
18. mai 2018, 19:01

FOTOD | Vägev! Kontaveit murdis maailma teise reketi maha ja jõudis Roomas poolfinaali (13)

Eesti naiste tennise esireket Anett Kontaveit (WTA 26.) alistas Rooma WTA-turniiri veerandfinaalis Taani esindaja Caroline Wozniacki (WTA 2.) 6:3, 6:1.

Esimene sett: Mõlemad tennisistid alustasid kahe servimurdega. Esimest korda suutis oma pallingut hoida Wozniacki ja läks juhtima 3:2. See aga ei tähendanud, et ta initsiatiivi haaraks. Vastupidi, Kontaveit oli parem neljas järjestikuses geimis ja kulutas avaseti võiduks 44 minutit.

Teine sett: Kontaveit hoidis koha oma servi ja läks 1:0 juhtima. Eestlanna oli lähedal ka vastase pallingugeimi murdmisele, aga esialgu suutis Wozniacki seda hoida. Siis muutus Taani esindaja aina närvilisemaks ja ei suutnud Kontaveidiga enam sammu pidada. Viis geimivõitu järjest - Wozniackil polnud midagi vastu panna.

Statistika:

Anett Kontaveit vs Caroline Wozniacki.

Kontaveit kohtub poolfinaalis ukrainlanna Elina Svitolinaga (WTA 4.), kes oli 6:4, 6:4 üle Angelique Kerberist (WTA 12.). See matš algab homme kell 13.