Luka Doncic aitas Reali Euroliiga finaali!Foto: ALKIS KONSTANTINIDIS
Euroliiga
19. mai 2018, 00:04

Real murdis teisel poolajal CSKA ja pääses Euroliiga finaali (2)

Korvpalli Euroliiga teises poolfinaalis alistas Madridi Real 92:83 Moskva CSKA.

CSKA võitis esimese veerandaja 30:20, aga poolajaks oli 47:46 ees juba Real. Kolmandal perioodil viis Luka Doncic Reali 60:51 ette, aga CSKA tuli mängu tagasi. Armeeklubi vähendas neli minutit enne lõppu vahe kolme punkti peale (73:76), aga Sergio Llull tabas kolmese ja rahustas Reali fänne.

1.51 enne lõppu murdis CSKA selgroo Reali keskmängija Gustavo Ayon, kes tabas korvi alt ja tegi Reali eduks 85:75.

Reali kasuks viskasid Luka Doncic ja Sergio Llull mõlemad 16 punkti, Gustavo Ayoni arvele jäi 12 punkti ja 11 lauapalli. CSKA resultatiivseim oli Nando de Colo 20 punktiga.

Finaalis kohtub Real tiitlikaitsja Istanbuli Fenerbahcega, kes alistas 76:67 Kaunase Žalgirise. Finaalturniir peetakse Belgradis.