Isaiah Briscoe tartlaste vahel trikitamas.Foto: Aldo Luud
21. mai 2018, 22:50

NII SEE JUHTUS | Sport 21.05: Kalev/Cramo näitas taas võimu, Kanepi kaotas (2)

Tere, head spordisõbrad! Kätte on jõudnud uus nädal, mis spordimaailmas toob jällegi uued võistlused. Päeval kell 12 läheb Kaia Kanepi (WTA 51.) vastamisi Taiwani tennisisti Su-Wei Hsiehiga (WTA 49.). Õhtul on põhifookus aga korvpallil, sest kolmandat korda lähevad finaalseerias vastamisi Tartu Ülikool ning Kalev/Cramo. Ilusat jälgimist!
22:50
SPORDISÕBER

On aeg tänasele otseblogile joon alla tõmmata, hüva õhtu jätku ja kohtume juba hommikul!

20:43

Subotic taas täpne ja see mäng on tehtud. Kolm minutit lõpuni ja Cramo ees 93:75.

20:40

Tartu vahespurdi lõpetab Subotic ja viib külalised 87:71 ette. Lõpuni 4 minutit.

20:39

Tehnilised vead Kairysele ja Rosenthalile. Tartu noormängija puskles pisut Briscoe'ga ja Kairysele see ei meeldinud.

20:35

Tartu viimased üritused... Kuus minutit mängida ja vahe on vähenenud 16 peale, Tartu poolt vaadates on seis 69:85.

20:27

Murrangut siiski ei tule. Kristjan Kangur lõpetab kolmanda veerandi tabava kolmesega ja Kalev ees 78:54. Kolmanda veerandi võitis Kalev 29:22.

20:22

Aga Tartult 9:0 spurt ja Donaldas Kairys on sunnitud aja maha võtma. 2.13 kolmanda veerandi lõpuni, Kalev juhib 66:49.

20:16

Nonii, nüüd on asi 99protsendilise tõenäosusega selge, Kalev on Dorbeki vedamisel 66:40 ette läinud. Väljakult 9st 6 tabanud Dorbeki arvel on 14 punkti.

20:10

Teine poolaeg algas ja Cizauskas tähistab seda neljanda isikliku vea tegemisega. Kalev ees 54:38.