Jalgpall

Meistrite liiga finaal New Yorgis?! Pohlak: tegemist oleks paratamatu arenguga (1)

Siim Kera, 22. mai 2018 00:05
KAKS KLASSIKUT: Kas Vabadussammas ja Meistrite liiga karikas saavad varsti sõpradeks?Foto: AFP PHOTO/Odd Andersen/Scanpix

Kui sinu lemmikklubi jõuab Meistrite liiga finaali ning saad fortuuna kaasabil ihaldatud mängupääsme, peaks elu paistma kaunim kui kevad. Paki vaid asjad ning kiirusta klubijalgpalli tippsündmust oma silmaga kaema! Kuid ei. Paljud Madridi Reali ning Liverpooli poolehoidjad jätavad laupäevaks Kiievisse sõitmata, sest logistika on lihtsalt niivõrd peadmurdev.  

Kiievi hädadest on varemgi kirjutatud. Külmavereliselt tühistatakse hotellibroneeringuid, tubade hinnad küündivad mitmetuhande euroni, hambaarstitoolil(!) tudumise eest peab maksma paarsada krõbisevat, Borõspili lennujaam on ülekoormatud, paljud fännid maanduvad kas Minskis või Donetskis. Segadust on. Eks säärased tippsündmused tekitavadki põgusa tohuvabohu, kuid praegune olukord paistab olevat rohkemat.

Kannatamatult laupäeva ootavaid Liverpooli ja Madridi Reali fänne tulevikumuusika ilmselt liigselt ei lohuta, kuid järgmine aasta peaks situatsioon parem olema, sest finaal mängitakse just Hispaania pealinnas. Esimest korda ajaloos korraldati finaalilinnale konkurss ning mullu septembris valiti toimumispaigaks Madrid, kes alistas Bakuu kandidatuuri. Muide, ka Euroopa liiga lõppmängu ning superkarikafinaali võõrustamiseks on nüüdsest vaja kadalipp läbida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.05.2018
Eesti vutifänn: isegi kui mul oleks 11 poega, kes kõik mängiks Liverpoolis, poleks ma nende poolt!
22.05.2018
Endine Hispaania koondise peatreener: Liverpoolil pole ühtegi mängijat, kes Reali paremaks teeks. Isegi mitte Salah!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee