Jalgpall

Eesti vutifänn: isegi kui mul oleks 11 poega, kes kõik mängiks Liverpoolis, poleks ma nende poolt!  (18)

Siim Kera, 23. mai 2018, 00:06
PIDU: Liverpooli trio Ragnar Klavan, Dejan Lovren ning Roberto Firmino rõõmustavad Meistrite liiga finaalipääsu üle. Kõiki eestlasi nende edu õnnelikuks ei tee. Foto: SIPA/Scanpix
„FC Liverpool on klubi, mida põlastan paljudest sobivatest kandidaatidest enim. Mulle on vastik selle organisatsiooni ning tema poolehoidjate alusetu usk enese väljavalitu-staatusesse, kogu see paatos ja retoorika, mis seda saadab.“Nii lausus Õhtulehele kultuurikriitik Alvar Loog. Võib ilmselt julgelt väita, et suurem osa Eestist on laupäevases Meistrite liiga finaalis Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli poolt. Aga loomulikult on ka erandeid. Reali fännid loodavad kindlasti omade võitu, ajalooliselt ei salli Eesti kapteni satsi näiteks Manchester Unitedi toetajad. Milliste tunnetega lähevad suurmatšile vastu need, kellele Raku koduklubi on traditsiooniliselt vastukarva?

Postimehe kultuuritoimetaja Loog – Viljandi Tuleviku toetaja ja Viljandi patrioot, samast linnast pärit ju ka Klavan – on juba ligi veerand sajandit Londoni Arsenali poolehoidja. Loog on uhke, et Tuleviku kasvandik on jõudnud Meistrite liiga finaali ning soovib talle finaaliks minuteid ja kordaminekud. See oleks ajalooline sündmus, kuid see on ka kõik.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

24. mai 2018, 17:04
VIDEO | Jürgen Klopp peab Ragnar Klavanit geeniuseks
23. mai 2018, 10:55
Liverpooli ekstreener: praegune meeskond on 2005. aastal Meistrite liiga võitnud tiimist tugevam
22. mai 2018, 00:05
Meistrite liiga finaal New Yorgis?! Pohlak: tegemist oleks paratamatu arenguga
21. mai 2018, 00:05
AJALOOTUND: Nii Liverpool kui ka Madridi Real loodi tüli tulemusena

18 KOMMENTAARI

e
Ettur 25. mai 2018, 14:30
"Mulle on vastik selle organisatsiooni ning tema poolehoidjate alusetu usk enese väljavalitu-staatusesse, kogu see paatos ja retoorika, mis seda saadab.“
Kui ei teaks mis meeskondadest antud artiklis jutt käib siis selle lause peale tuleb mul küll millegi pärast just Real Madrid kohe mõttesse.
l
LFC 24. mai 2018, 12:31
S...t mees (isa) oled, Aivar Loog, kui isegi oma poegade poolt ei oleks. Lapsi Sul vist pole...Igaühel on omad lemmikud. Sellist radikaalsust .... kellele sa midagi tõetstada tahad?!
Mina olen LFC poolt( 80-datest alates) ja seda olenemata sellest, kas Klavan seal mängib või mitte.
Loe kõiki (18)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee