Flora ja Levadia pidasid taas tulise matši. Foto: Martin Ahven
23. mai 2018, 21:35

Flora ja Levadia mängulõpp kujunes hullumeelseks (4)

Eesti jalgpalli meistriliiga 15. vooru lõpetas tõeline põnevusmatš. Flora ja FCI Levadia leppisid 2:2 viiki, kuigi esimesel üleminutil pääses valitsev meister veel juhtimagi.

Omavahel mindi tänavu vastamisi juba neljandat korda, varasemalt oli kõigil korral pikema kõrre tõmmanud Levadia. Superkarikas oldi paremad penaltiseeria järel, ainsas liigamängus ja Evald Tipneri karikafinaalis tehti sotid lihtsamalt selgeks.

Flora jäi ka täna koduväljakul tagaajajaks, 19. minutil viis Levadia ette Roman Debelko. Vahetult enne pikka pausi tõi aga Rauno Alliku tabloole viigi. Samas seisus astuti ka pikalt teisel poolajal, kuniks kätte jõudsid lisaminutid.

Esimesel üleminutil viis Gert Kams kodumeeskonna taas 2:1 juhtima. Levadial oli aga vastus olemas ning viienda lisaminutil vormistas 2:2 seisu Igor Dudarev.

Tänastes teistes mängudes alistas Pärnu Kuressaare, Kalev ja Kalju leppisid 2:2 viiki.