Isaiah Briscoe läbimurdel. Foto: Aldo Luud
24. mai 2018, 23:05

NII SEE JUHTUS | Sport 24.05: Kalev/Cramo tuli Eesti meistriks, ootamatu uudis rallimaailmast (1)

Maikuu viimase täispika nädala selgroog on murtud ning läheneva nädalavahetuse (ning Meistrite liiga finaali, mida eraldi blogis kajastame) ootuses on põnevile aetud ka spordifännid. Eelrooks saame kell 19.10 pakkuda Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli vahelist korvpalli finaalseeriat, mida pealinna klubi juhib 3:0.
22:00

20:57

20:53

Mäng läbi, Kalevi võidunumbriteks jäid täna 99:83.

20:49

Nüüd on korras ka, Kalevi edu on kolm minutit enne lõppu ees 93:71 ja võib  neile meistritiitli puhul õnne soovida!

20:43

Kalev/Cramo ei jäta midagi juhuse hooleks, kuus minutit enne lõppu juhtakse 84:69.

20:39

20:33

Kolmas veerandaeg läbi, Kalev ees 75:65. Külaliste resultatiivseim on Mirkovic 18 punktiga, temalt ka 4 resultatiivset söötu. Tartule on Cizauskas toonud 15 punkti ja 5 resultatiivset söötu.

20:29

Kalev vastab 8:0 vahespurdiga ja läheb 70:62 ette. Kolmanda veerandi lõpuni 1.04.

20:26

Aga Tartu ei anna alla - kolm minutit kolmanda veerandi lõpuni ja seis 62:62 viigis.

20:15

Tartus on teine poolaeg alanud oodatult - Mirkovic ja Briscoe on Kalevi nelja minutiga 58:51 ette viinud.

20:08
WRC

19:53

Tartu resultatiivseim on Cizauskas 11 punktiga, Kalevil on 10 punkti kirjas Suboticil.

19:53

Poolaeg läbi, Tartu ees 45:44. Senise mängupildi järgi on teisel poolajal oodata siiski kalevlaste spurti.

19:36

Kuus minutit poolajni, Tartu ikka ees, seis nende kasuks 30:26. Kalev pole mänginud just kõige inspireeritumat kaitset.

19:27

Esimene veerand läbi, Tartu ees 24:20, korraks oli edu isegi 7 punkti. Tartu poolt on hästi alustanud vanameister Talts (7 punkti, 4 lauapalli), Kalevi resultatiivseim on Mirkovic 8 punktiga. Tartu visketabavus 47, Kalevil 42 protsenti.

19:21

Taltsi pealtpanek viib Tartu 17:15 ette.

19:16

Esimesed viis minutit on mängitud üsna võrdselt, Kalev on ees 10:9.

19:09

Algviisikud: Tartu: Tanel Sokk, Vytenis Cizaukas, Steven Cook, Janar Talts, Kristjan Kitsing. Kalev: Branko Mirkovic, Isaiah Briscoe, Janari Jõesaar, Kristjan Kangur, Thomas van der Mars.

19:05

Esmaspäeval vigastuse kiuste mänginud tartlaste tsenter Carl Engström vaatab täna kohtumist kõrvalt.

19:01

Tere õhtust Tartus, kus 10 minuti pärast on algamas Eesti meistriliiga neljas finaalmäng Tartu Ülikooli ja Kalev/Cramo vahel. Kui kõik läheb arvatult, kindlustab Kalev/Cramo klubi ajaloo 10. meistritiitli.