MEISTRID: Kalev/Cramo võitis klubi ajaloo 10. Eesti meistritiitliFoto: Aldo Luud
25. mai 2018, 00:05

Vaatame tagasi viimasel kümnel aastal peetud korvpallimeistrivõistluste finaalseeriatele

Jälle Cramo, jälle 4:0! Ehk kümnendi igavaim finaalseeria (4)

Üllatust ei sündinud. Kalev/Cramo alistas neljandat korda Tartu Ülikooli ning krooniti kolmandat aastat järjest ja kokku kümnendat korda Eesti korvpalliliiga meistriks.

Viimaseks jäänud matšis jagus võrdset lahingut umbes 27 minutiks. Kolmanda veerandaja lõpetasid kalevlased 13:3 spurdiga ning vastane oli murtud.

Finaalseeria võtmesõnad: Kalevi hiilgav rünnak või Tartu kohutav kaitse, oleneb, millise mätta otsast vaadata. Ülikoolimehed lasid endale neljas mängus visata vastavalt 98, 103, 102 ja 99 punkti ehk keskmiselt 100,5! Olgugi et pealinlastel on kõvasti kvaliteeti, siis nõnda polnudki tartlastel võidulootust.