Zakaria Beglarišvili lõi kaks otsustavat väravat.Foto: Tiina Kõrtsini
26. mai 2018, 17:53

Flora murdis Narvas vähemusse jäänud Transi (3)

Jalgpalli meistriliiga 17. vooru keskses, kahe esineliku meeskonna kohtumises alistas FC Flora Narvas sealse Transi 4:2.

Otsustavad sündmused hargnesid viimasel paarikümnel minutil. 72. minutil teenis Transi mees Maksim Tšerezov seisul 2:2 teise kollase (neist esimese oli ta saanud juba enne 60 mängusekundi täitumist!) ja kokku punase kaardi. Flora kasutas arvulise ülekaalu ära: Zakaria Beglarišvili realiseeris 77. minutil penalti ning lisas viimasel minutil veel ühe värava.

Esimene mängutund möödus aga võrdselt. Dmitri Prošin viis võõrustajad 22. minutil penaltist juhtima, Kevin Aloe 38. minuti värav seadis vaheajaks aga tabloole viigiseisu. Teise poolaja alguses viis Joseph Saliste juba Flora ette (51. minut), kuid nüüd oli Transi kord tasakaal jalule seada (56. minut).

Tabelitipus on Levadial nüüd 37 punkti, (16 mängust), Floral 36 (16), Nõmme Kaljul 35 (15), Transil 29 (16). Kalju võõrustab täna kell 19 Paidet.