Sergio Ramos (valges) võitlemas Mo Salah'ga. (AFP/Scanpix)

Madriri Reali poolt olid eilse jalgpalli Meistrite liiga kangelased finaalis kaks väravat löönud Gareth Bale ning Sergio Ramos, kes Liverpooli suurima ründeohu Mo Salah' näol neutraliseeris.  

Sergio Ramos tegi avapoolaja keskpaigas eeskujuliku judovõtte Mo Salah' vastu, mille tulemusena vigastas egiptlane õlga nii tõsiselt, et oli sunnitud väljakult lahkuma.

Täna soovis hispaanlane sotsiaalmeedia vahendusel Liverpooli ründajale head paranemist. Kui siiras see on, jääb igaühe enda otsustada. 

"Jalgpall võib pakkuda väga magusaid hetki, kuid ka väga mõrusid. Ennekõike oleme kõik siiski ametivennad. Parane kiirelt, Salah. Tulevik ootab sind," kirjutas Ramos oma ametlikus Twitteris ning lisas säutsule ka märksõnad Get Well Soon (Parane ruttu - toim)

Jaga artiklit

2 kommentaari

  /   18:55, 27. mai 2018
oma arust on ramos tippnäitleja ,aga vaadata on seda ikka päris masendav. kahju et liverpul lagunes ja ei suutnud selle jama eest numbrites kätte maksta. soovitus: Kalev Kruus-kommenteerimise huvides tuleks reali mängudele kaasata näitejuht ja dsudospetsialist.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis