Darja Kassatkina käis suurturniiri eel kodumaa TV jutusaates. (AP/Scanpix)

Kaia Kanepi esimene vastane Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistlustel, Venemaa esimene ja maailma 14. reket Darja Kassatkina rääkis enne suurvõistlust kodumaa meedias kõigest muustki peale tennise.

Telekanali Stavka TV jutusaates "Ebasportlik käitumine" teatas 21aastane kaunitar Kassatkina, et tal pole kaaslast ja süda on täiesti vaba. Milliste omadustega aga peab tema südant võita ihkav mees olema?

"Huumoritajuga. Seda ütleb 90 protsenti tüdrukutest. On ju tuima tükiga s**t koos elada?" küsis Kassatkina avameelselt kahelt naissoost saatejuhilt.

"Ta peab sisendama kindlust. Sõnas "kindlus" sisaldub väga palju, aga sa pead tundma, et tema on sinuga, sina temaga - ja kõik. Kui ta ka suhtleb mõne teise neiuga, pead olema 100 protsendi kindel, et nood on ainult sõbrad. Loomulikult tuleb inimest usaldada, sest kui keelata kellegagi suhtlemine, ei tähenda see enam suhteid, vaid mingit türmi.

Ning kolmandaks peab tal olema habe," teatas Kassatkina.

Kanepi ja Kassatkina mäng peaks Pariisis algama kella 14 paiku.

Jaga artiklit

6 kommentaari

N
njah  /   15:09, 28. mai 2018
Huumoritaju on alles viimases järjekorras tähtis. Enne seda peavad olema täidetud tänapäeva naiste esmane tingimus ehk majanduslik kindlustatus. Mees võib olla lühike, paks, kole ja ei teab veel mida, aga kui tal on miljard dollarit, siis tal on ikka rohkem naisi kui hea välimusega vaesel koomikul.
Kui naisel on valida kahe rikkurist venna vahel, siis ehk jah valitakse see parema huumoritajuga, aga kui on valida identsete kaksikute vahel, kelledest üks on rikas ja teisel huumoritaju, siis valitakse siiski rikas.
K
Kadrioru puuõõnest  /   14:06, 28. mai 2018
Parem Mang käes,kui Karjus katusel :)

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis