Jalgpall

Ronaldo sõber: Cristiano ei taha Realist lahkuda, kuid ta on selgelt alamakstud (8)

Toimetas Ville Arike, 29. mai 2018, 22:09
Cristiano Ronaldo Meistrite liiga finaalis.Foto: Sipa/Scanpix
Cristiano Ronaldo sõber, ajakirjanik Nuno Gomes kirjutas väljaande AS kolumnis, et jalgpallur ei taha Madridi Realist lahkuda, kuid ta pole oma palgaga rahul.

Mitu meediakanalit on viimastel päevadel teatanud, et kui ta ei saa paremat lepingut, lahkub Ronaldo kindlasti Realist. Teised tippmängijad Lionel Messi ja Neymar teenivad portugallasest rohkem.

Samal teemal

"Ma ei arva, et Cristiano lahkub, kuid teda ärritab asjaolu, et tema lepingut pole parematel tingimustel pikendatud," kirjutas Gomes. "Olen kindel, et Real ja Ronaldo siiski leiavad selles küsimuses ühise keele, sest Cristiano on maailma parim jalgpallur. Ta on selgelt alamakstud.

Ta soovib, et teda koheldaks samamoodi nagu Barcelonas Xavit, Inestat, Messit. Kõigi nende lepinguid pikendati parematel tingimustel. See muudab mängija õnnelikuks ja rahulolevaks, kui ta saab raha, mille on välja teeninud.

Ronaldo ja Florentino Perezi (Reali president - toim) suhted on jahenenud. President lubas lepingut pikendada ja palka tõsta. Kui Ronaldo palus kontrahti pikendada, vastati, et selleks pole sobiv aeg. hooaeg lõppes ja midagi ei juhtunud.

Ronaldo jaoks pole Realist paremat klubi. Talle meeldib Madrid. Temast on huvitatud PSG ja Manchester United, aga ta ei taha kuhugi minna. Cristiano on kindel, et võidab just Realis kõige enam karikaid ja Kuldpalle."

8 KOMMENTAARI

k
Keit 30. mai 2018, 09:34
Saage ükskord asjast aru, et Ronaldo on edevuse ilueedi. Peale finaali oli tähelepanu Bale, Ramose jt mängijate peal. Ronaldo oli tagaplaanil ja siis tegi sellise avalduse, et saada jälle tähelepanu keskpunkti. Lihtne.
x
XXX 30. mai 2018, 07:33
Jobu
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee