Eesti - Leedu Balti matš.
30. mai 2018, 22:49

NII SEE JUHTUS | Vutikoondis alistas Leedu, võrkpallurid näitasid Rootsile koha kätte

Tervist! Õhtulehe spordilaiv toob teieni spordimaailma tähtsamad uudised. Tänase päeva tippsündmus on kahtlemata Anett Kontaveiti (WTA 24.) matš Rumeenia tennisisti Alexandra Dulgheruga (WTA 159.). Prantsusmaa lahtiste teise ringi kohtumine algab Eesti aja järgi kell 12.00! Õhtul suuname pilgud Rakverre, kus Eesti jalgpallikoondis madistab Balti turniiri avakohtumises Leeduga. Lisaks mängivad täna Rootsiga nii Eesti naiste- kui ka meeste võrkpallikoondised.
22:49
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame siit tänaseks joone alla. Head ööd!

VÕRKPALL

Vinge! Teises geimis loovutab Eesti Rootsile taas 17 punkti!

21:22
VÕRKPALL

Eesti võidab Rootsi vastu avageimi kindlalt 25:17!

21:01
VÕRKPALL

Nüüd on järg Eesti meeste võrkpallikoondise käes! Otsepilt allolevalt lingilt.

20:52

20:38

Teine poolaeg on kulgenud pigem Eesti meeskonna rütmis, kuid väravad on löömata. Kell tiksub lõpu suunas ja tablool endiselt 2:0. Või paistab!

20:09
VÕRKPALL

19:52
VÕRKPALL

Rootsi ja Eesti vajavad jälle otsustavat geimi!

19:47

2:0 eduseisult pääseb Eesti ka puhkama!

(Teet Malsroos)
19:43

42. minut ja Mattias Käit viib Eesti 2:0 ette!

19:42

19:26

Eesti pääseb 23. minutil Leedu vastu juhtima! Väravaautor Ojamaa, söödu annab Anier!