Braden Holtby tõrjub Alex Tuchi pealeviske.Foto: AP/Scanpix
Jäähoki
31. mai 2018, 09:43

VIDEO | Ebareaalne tõrje! Kuidas väravavaht sellele litrile kepi ette sai?!

Jäähokiliiga NHL teises finaalmängus alistas Washington Capitals Vegas Golden Knightsi 3:2 ja viigistas üldseisu 1:1-le. Võitjad peavad tõeliselt tänama väravavaht Braden Holtbyt.

Nimelt oli seis 3:2 tablool juba teise kolmandiku lõpuks. Kaks minutit enne normaalaja lõppu näis, et Knights viigistab, sest Alex mängiti väga hästi viskele ja mehe ees seisis peaaegu tühi värav. Ometi sai Holtby värava poole suundunud litrile kepi ette ja päästis oma meeskonna tõenäolisest lisaajast. Vaata videot!

Mängu 8. minutil avas skoori küll Vegase mees James Neal, ent teise kolmandiku keskpaigaks viisid Lars Eller, Aleksandr Ovetškin ja Brooks Orpik 3:1 ette juba Capitalsi. Seejuures andis taanlane Eller ka kaks väravasöötu, osaledes seega kõigi tabamuste sepistamisel. Shea Theodore küll vähendas vahet, ent enamat võõrustajad ei suutnud.