Gamerly e-spordiliiga teise turniiri veerandfinalistid on selgunud

Ohtuleht.ee, 1. juuni 2018, 16:38
Võistlusmäng "Counter-Strike: Global Offensive".Foto: Valve
Gamerly e-spordiliiga teine turniir sai alguse käesoleva nädala teisipäeval, seekord võttis osa tervelt 41 meeskonda. Taaskord võtsid üritusest osa ka rahvusvahelised tiimid, sealhulgas atleedid Ukrainast ja Türgist.

Esimene matš oli Eesti meeskondade Myrakaru ja VIINA-GA vahel, viimasena nimetatu võitis ühepoolse mängu kiirelt, seisuga 16:5.

Teise mängus asusid vastamisi vaatajate lemmikud – Team SPLY ( Läti) ja Team addicTs ( Eesti ). Sellest paarist väljus üsna kindlalt Team SPLY. Palju kokku harjutanud Läti meeskond ei lasknud suuremal üllatusel juhtuda ning poolajale mindi juba 12:3 eduseisul. Teisel poolajal näitas Team addicTs ennast küll paremast küljest, kuid rong oli juba läinud ning tulemusega 16:6 läks sellest paarist edasi lätlaste tiim.

Järgmisesse ringi tagas koha veel ka Eesti võistkond SERiOUS, kes võitis maratonlahingus teist Eesti võistkonda banq3rz’i. Mängu võitja selgitamiseks vajati lausa kolme lisaaega.

Viimane tähtsam lahing toimus tugeva Läti meeskonna SPLY ja Ukraina FaTal-ShoT vahel, kes pakkusid ohtralt põnevust. Paremat minekut näitasid ukrainlased, juhtides poolaja tulekuks 9:6. Teisel poolel sai Läti meeskond ehmatusest üle, kes heitluse alguses otsustavates olukordades selgelt alla jäi. Samm korraga saadi aga enesekindlus tagasi ning võideti mäng lõpuks 16:13.

Veerandfinaalides astuvad lõpliku seisuga omavahel vastamisi: 5Taps (Eesti) vs HexCom (Slovakkia), amp-de (Venemaa) vs Bambozl (Eesti), GLF- (Venemaa) vs KuFDumai (Leedu) ja SPLY (Läti) vs Amat (Eesti)

Veerandfinaalide paarid on vägagi võrdsed ning ees on oodata ülipõnevaid kohtumisi.Vaata otseülekannet juba sel laupäeval, 2.juunil kell 19.00. Õhtulehe vahendusel.