Spordivaria

Gamerly e-spordiliiga teise turniiri veerandfinalistid on selgunud 

Ohtuleht.ee, 1. juuni 2018 16:38
Võistlusmäng "Counter-Strike: Global Offensive".Foto: Valve
Gamerly e-spordiliiga teine turniir sai alguse käesoleva nädala teisipäeval, seekord võttis osa tervelt 41 meeskonda. Taaskord võtsid üritusest osa ka rahvusvahelised tiimid, sealhulgas atleedid Ukrainast ja Türgist.

Esimene matš oli Eesti meeskondade Myrakaru ja VIINA-GA vahel, viimasena nimetatu võitis ühepoolse mängu kiirelt, seisuga 16:5.

Samal teemal

Teise mängus asusid vastamisi vaatajate lemmikud – Team SPLY ( Läti) ja Team addicTs ( Eesti ). Sellest paarist väljus üsna kindlalt Team SPLY. Palju kokku harjutanud Läti meeskond ei lasknud suuremal üllatusel juhtuda ning poolajale mindi juba 12:3 eduseisul. Teisel poolajal näitas Team addicTs ennast küll paremast küljest, kuid rong oli juba läinud ning tulemusega 16:6 läks sellest paarist edasi lätlaste tiim.

Järgmisesse ringi tagas koha veel ka Eesti võistkond SERiOUS, kes võitis maratonlahingus teist Eesti võistkonda banq3rz’i. Mängu võitja selgitamiseks vajati lausa kolme lisaaega.

Viimane tähtsam lahing toimus tugeva Läti meeskonna SPLY ja Ukraina FaTal-ShoT vahel, kes pakkusid ohtralt põnevust. Paremat minekut näitasid ukrainlased, juhtides poolaja tulekuks 9:6. Teisel poolel sai Läti meeskond ehmatusest üle, kes heitluse alguses otsustavates olukordades selgelt alla jäi. Samm korraga saadi aga enesekindlus tagasi ning võideti mäng lõpuks 16:13.

Veerandfinaalides astuvad lõpliku seisuga omavahel vastamisi: 5Taps (Eesti) vs HexCom (Slovakkia), amp-de (Venemaa) vs Bambozl (Eesti), GLF- (Venemaa) vs KuFDumai (Leedu) ja SPLY (Läti) vs Amat (Eesti)

Veerandfinaalide paarid on vägagi võrdsed ning ees on oodata ülipõnevaid kohtumisi.Vaata otseülekannet juba sel laupäeval, 2.juunil kell 19.00. Õhtulehe vahendusel.

Samal teemal

16.06.2018
OTSEPILT | Kes pääsevad Gamerly e-spordiliiga finaali?
02.06.2018
MÄNGUPÜSSID PAUKUMA! Gamerly e-spordiliiga veerandfinaalid on täies hoos
28.05.2018
Gamerly Esports League'i esimese turniiri võit läks Venemaale
21.05.2018
VIRTUAALNE SPORT MASSIDESSE! Algust teeb esimene kodumaine e-spordiliiga