Nõmme BSC OlyBet.Foto: Erakogu
Rannajalgpall
2. juuni 2018, 09:23

0,3 SEKUNDIT! Nõmme OlyBet pidi eurosarjas vastu võtma ülivalusa kaotuse

Valitseval Eesti rannajalgpallimeistril Nõmme BSC OlyBetil tuli Euro Winners Cupi play-off'i teise vooru kohtumises vastu võtta ülivalus kaotus, kui Rumeenia klubi  ACS West Deva suutis 3:2 võiduvärava lüüa 0,3 sekundit enne lõpuvilet.

Järgnevalt klubi mängija Indrek Palmi kirjeldus kohtumisest:

Reedene mäng algas harjumatult väravatevaeselt kui vaatamata mitmetele olukordadele esimesel kolmandikul väravaid ei löödudki. Korra oli vastaste karistusalas penaltihõnguline olukord kui vastaste kaitsja Indrek Palmi jalgadesse lõi kuid kohtuniku vile vaikis.

Lähemale väravale jõudsid rumeenlased kui kolmandiku viimasel minutil käis pall korra Nõmme värava postis.Teise kolmandiku teisel minutil teenis penalti hoopis West Deva mängija Negara kui Erik Toom teda karistusalast käest tõmbas. Moldova koondise kapten realiseeris penalti kindlalt seisuks 1:0.

Juba kolmandiku viiendal minutil suutis aga Nõmme viigistaga seisu kui Aleksander Saharovi käärlöögi suunas peaga väravasse Andreas Aniko. Minut hiljem tabas ungarlane Fekete West Deva poolt taas väravaraame kui tema tugev löök latti lendas.

Teise kolmandiku lõpus suutsid aga rumeenlased siiski eduseisu kasvatada kui hea kombinatsiooni peaga väravaks realiseerisid värava eest.Kolmandal kolmandikul oli ohtlikke pealelööke mõlemale poole kuid väravavani jõuti alles kui mängida oli jäänud veel 4 minutit.

Nõmme nurgalöögist suunas palli väravasse Rando Rand ning viigistas seisu 2:2. Mängu lõpus tõstsid nõmmekad tempot ning otsisid võiduväravat kuid hoopis rumeenlased suutsid värava lüüa ja seda kõigest 0,3 sekundit enne lõpuvilet.

Lõpptulemuseks 2:3 seisuga kaotus Nõmme meeskonnale. Mäng on täies pikkuses järelvaadatav SIIN.

Homme laupäeval mängib Nõmme BSC OlyBet kohtadele 13.-16. ning vastaseks Läti meeskond Kreiss. Mäng algab Eesti aja järgi kell 18:30 ning otseülekannet saab vaadata SIIN.

Nõmme BSC OlyBet osaleb turniiril koosseisus: Vaiko Tammeväli, Marten Rimmel, Andreas Aniko, Rando Rand, Aleksander Saharov, Priit Mäeorg, Rain Hindrimäe, Verner Uibo, Indrek Palm, Priit Raamat, Erik Toom ja Raido Luhaorg.

Treener: Marek Markson
Mänedzer: Henri Karikosk
Füsioterapeut: Ebe Reier