Eesti võrkpallikoondis loodab tänagi positiivseid emotsioone pakkuda.Foto: Martin Ahven
6. juuni 2018, 22:54

NII SEE JUHTUS | Sport 06.06: Võrkpallikoondis nüpeldas Rakveres slovakke 3:0 (1)

Tervist, head lugejad! Tänase päeva suursündmuseks on kell 20 Rakveres algav Eesti-Slovakkia võrkpalliheitlus. Meie mehed vajavad 3:0 või 3:1 võitu, et kindlalt Kuldliiga finaalturniirile jõuda. Aga spordimaailmas toimub täna veel paljugi põnevat ning Õhtuleht hoiab näppu pulsil.
22:54
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame toredale spordipäevale joone alla, homme hommikust juba uued uudised!

22:53
TENNIS

Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel jäid mõlemad tänased meeste veerandfinaalid vihma tõttu pooleli. Mängus Rafael Nadal (Hispaania) - Diego Schwartzman (Argentiina) on seis 4:6, 5:3, Marin Cilici (Horvaatia) ja Juan Martin Del Potro (Argentiina) vahel aga esimeses setis 6:6.

SARDIINIA RALLI
Ott Tänak jagas Sardiinia ralli eel fännidele autogramme. (Kaarel Täll)
21:47
Rauno Alliku lõi Flora kolmanda värava. (ÕHTULEHT)
21:18
TENNIS
21:15
25:20

Super! Eesti jõudis finaalturniirile! Mängu lõpetas Timo Tammemaa blokipunkt!

21:12
21:17

Slovakkia jõudis meist küll kahe punkti kaugusele (19:17), kuid nüüd servib taas Renee Teppan, kes lõi (arvasite õigesti) just serviässa.

21:03
15:10

Eestlased mõistavad,et palju on mängus. Toobal tõi vahepeal väga raske palli kaitses ära ning kui Kollo pärast seda lihtsalt palli võrku lõi oli kapten silmnähtavalt pahane. Teppan rahustas vanameistri maha.

20:59
12:6

Teppan jälle paugutab ja Eesti rong sõidab.

20:53
4:3

Loodame, et see on pime õnn, aga Slovakkia blokk sai nüüd Robert Tähe kinni.

20:51
2:0

Kristo Kollo serviäss!

20:50
VÕRKPALL

Eesti statistika teises geimis, rünnak 76%, vastuvõtt 62%, 3 blokipunkti, 4 serviässa. Meie resultatiivseim oli Robert Täht 7 punktiga, Teppan lisas 5 ning Aganits 4.

20:47
25:15

Teine geim on läbi, slovakid on Kristo Kolli pallinguga raskustes ning geimi lõpetab Robert Täht, kes lööb kindlalt blokist auti.