Tennis

Tennisediivad sõnasõjas: Serena kritiseeris Šarapova autobiograafiat, venelanna andis vastulöögi 

Toimetas Ville Arike, 6. juuni 2018 20:27
Maria Šarapova (vasakul) ja Serena Williams kaks aastat tagasi Austraalia lahtistel.Foto: Reuters/Scanpix
Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste oodatud vastasseis Serena Williamsi ja Maria Šarapova vahel jäi paari päeva eest nägemata, sest Serna andis vigastuse tõttu vastasele loobumisvõidu. Küll madistati omavahel väljaspool väljakut.

Nimelt kritiseeris Serena Šarapova autobiograafiat ning täna, pärast Garbine Muguruzalt saadud kaotust andis venelanna pressikonverentsil vastulöögi. 23 Suure slämmi turniiri võitnud Serena oli imestanud, et Šarapova pühendas oma raamatus temale nii suurt tähelepanu. Talle ei meeldinud Šarapova poolt kirjutatu, et Serena oli hakanud teda pärast 2004. aastal Wimbledoni turniiri finaalis saadud kaotust vihkama.

Kokkuvõttes on Šarapova kaotanud Serenale enamiku omavahelistest mängudest, 21st 19. Ta rääkis täna: "Minust olnuks imelik jätta raamatust välja mängija, kelle vastu olen mänginud nii palju aastaid. Pidasime palju mänge, mõni neist oli minu jaoks väga tähendusrikas. Kui ma poleks neist kirjutatud, küsituks, miks ma seda ei teinud. Kui kirjutada autobiograafiat, pole põhjust tõde varjata."

Samal teemal

11.06.2018
Rinnalihast vigastanud Serena Williams paraneb jõudsalt
06.06.2018
Maria Šarapova edutee Pariisis lõppes veerandfinaalis
04.06.2018
Serena Williams jättis Prantsusmaa lahtised ootamatult pooleli