Rauno Alliku lõi Flora kolmanda värava.Foto: ÕHTULEHT
6. juuni 2018, 21:34

Kaks hilist väravat aitasid Flora võidule Tammeka üle (1)

Eesti jalgpallimeistrivõistluste veebruaris külma tõttu edasi lükatud 1. vooru mängus hakkas Tartu Tammeka Tallinnas kõvasti vastu FC Florale, kuid pidi siiski leppima 1:3 kaotusega.

Veel tosin minutit enne lõppu näitas tabloo 1:1, kuid siis määrati külaliste väravasse penalti, mille realiseeris Zakaria Beglarišvili. Viimasel minutil seadis lõppseisu tabloole Rauno Alliku. Flora läks 37. minutil juhtima Frank Liivaku löögist, 59. minutil aga Tauno Tekko penaltipunktilt viigistas.

Ka teistes mängudes olid soosikud võidukad. Nõmme Kalju alistas Kuressaare koguni 8:3, seejuures jättis Liliu veel realiseerimata penalti. Kolm väravat lõi Aleksandr Volkov ja kaks Sergei Tumasjan. Narva Trans oli 6:0 üle Pärnu Vaprusest, kaks väravat Dmitri Barkovilt.

Turniiritabel (kõigil peetud 17 mängu): Kalju 41 punkti, Levadia 40, Flora 39, Trans 32, Tammeka 22, Paide 17, Kalev 14, Kuressaare 13, Tulevik 12, Vaprus 7.