HINGEGA ASJA JUURES! Aleksei Ovetškin oli üks väheseid, kes tähistushoos naisele tähelepanu ei pööranud. (Stephen R. Sylvanie)

Washington Capitals krooniti nädal keskel esmakordselt klubi ajaloos NHLi meistriks. Finaalseeria viiendas mängus alistati Vegas Golden Knights 4:3 ning nii võideti mängudega 4:1 Stanley karikas. 

Pärast trofee kätte saamist siirdusid Capitalsi mängijad kohe jääle auringe tegema ning kuigi tavapäraselt peaks see olema just hokimeeste tähetund, liikusid kõikide pilgud hoopis ühe naisterahva suunas, kes porte ääres oma ülakeha paljaks kooris ning rinnad vastu klaasi surus. 

Paljastav käitumine ei jäänud märkamata ka Capitalsi mängijatel, kes hoolimata Stanley karika võidust silmailu nautisid. Näiteks otsustas rootslane Andre Burakovsky naise käitumise peale aplodeerida. 

Video olukorrast:

 

Niimoodi reageeris naise paljastusele USA üldsus:

Jaga artiklit

7 kommentaari

A
AB  /   11:51, 10. juuni 2018
Õhtulehe prioriteet Stanley karika finaalist pole muud kirjutada kui tissides????
A
Anari  /   11:49, 10. juuni 2018
Tänapäeval on tõesti uudist väärt, et on veel heteromehi, kellele meeldivad naised. Ebanormaalne. Normmalne oleks, et seal oleks vikerkaarevärvides ja vastu klaasi surutud palja jolleriga tüüp ja terve Capitalsi meeskond seisaks ümber ja plaksutaks... :D

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis