Kristina Šmigun-Vähi (Mati Hiis)

Kahekordne olümpiavõitja Kristina Šmigun-Vähi, kellel laskus aastaid dopingukahtlus, on praegusel hetkel lihtsalt rõõmus, et õiglus võidule pääses. 

"On hullemaid asju, mis võib elus olla. Oleks ju veel hullem, kui kellelgi peres oleks tervisehäda. " sõnas eestlanna. "Tihti sisendan endale, et olen nagu kuldkala. Asjad juhtuvad, aga ma ujun edasi, ei süvene sellesse ega lase endale ligi, sest tean, et õiglus pääseb võidule ja aeg parandab haavad ning kõik möödub. Mul on väga hea meel, et rahvusvaheline olümpiakomitee ütles oma lõpliku sõna ja see kinnitas minu varasemaid sõnu."

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes.

Jaga artiklit

32 kommentaari

P
Penskar 66+  /   01:11, 11. juuni 2018
Mäletan teda ja õde ensv ajast, kui Otepääl toimusid ATMM-i talimängud. Nad olid nagu väikesed jääkaru pojad, nad möllasid lumes, üleni märjad aga rõõmsad. See mis nüüd toimus, näitab selgelt, kui teil nafta dollareid taga pole, siis otsustame meie kes, mis ja kus. Norra astmaatikud Björgen, Juohus, jne. on täielik naeru koht. Võrdleks seda autosõidu null dolerants meil, aga hispaanis ja mõnes muus riigis 1,0, kaua see jama veel kestab, kui null siis null. Astmaatikute koht oleks ikka invaspordis.
T
Tädi Maali  /   18:32, 10. juuni 2018
No oli kuidas oli,nüüd on see dopingusaaga lõppenud ja jäägu tõde sinna kus ta on.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis