Hispaanlased tähistamas väravat. Foto: AFP/Scanpix
Jalgpalli MM
10. juuni 2018, 12:47

VIDEO | Hispaania jätkas MMi eel oma hirmuäratavat seeriat (3)

Hispaania jalgpallikoondis läheb MMile vastu suurepärases vormis. Laupäeva õhtul 1:0 Tuneesiat võitnud hispaanlased pole nüüd kaotusekibedust tundnud 20 järjestikuses kohtumises.

Hispaaniale tõi võidu vahetusmees Iago Aspas, kes jõudis platsil viibida kaheksa minutit, enne kui mängu võiduvärava lõi. 30aastane ründaja, kel ette näidata 10 koondisemängu, on nüüd kodumaa särgis skoorinud viiel korral.

Hispaania viimane kaotus pärineb 2016. aasta EMilt, kui nad jäid kaheksandikfinaalis alla Itaaliale. Pärast ebaõnnestunud suurturniiri võttis koondise juhtohjad üle aga Julen Lopetegui, kelle hoole all pole väljakult veel kaotajana lahkutud.

Hispaania - Tuneesia tipphetked:

Prantslased leppisid samal ajal 1:1 viiki MMilt välja jäänud USAga. Ameeriklased läksid kohtumist juhtima 44. minutil Julian Greeni väravast, prantslaste viigivärava sepistas Kylian Mbappe 78. minutil.