WRC
Ott Tänak ja Martin Järveoja Sardiinia MM-rallil. (AFP/Scanpix)

Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja tunnistas Sardiinia ralli järel, et MM-tiitli eest võitlemise võimalused on väga hapraks jäänud.

"Võitleme seni, kuni kõik on võimalik. Thierryga (Thierry Neuville, Hyundai - toim) on vahe 70 punkti, mis on muidugi meeletult palju. Nii kaua kui teoreetiliselt on võimalik, võitleme edasi," arutles Järveoja.

Ta jätkas: "Kiirusega on ju kõik hästi. Koostöö toimub ja tiimiga on tegelikult kõik hästi. Nagu me teame, on vaja mingid asjad veel paremaks ja tugevamaks saada, siis on võimalik tulevikus tiitli nimel võidelda."

Järveoja sõnul pidi ta eile õhtul internetist järele vaatama, kui palju kaheksanda koha eest punkte saab. "Me pole harjunud tagarea kohtadele sõitma. See pole meie eesmärk, kuigi neid fakte (mitu punkti mingi koha eest saab) peaks muidugi teadma."

Jaga artiklit

8 kommentaari

T
Tellingud  /   16:27, 11. juuni 2018
Mind huvitab hoopis mis ime läbi see neli korrust tellinguid seal püsti seisab? Kui kõik need 100 matsi nüüd korraga hüppama peaksid siis kas need neli püstist "diagonaali" tõesti seda torni püsti hoiavad? Ning kui palju piletiraha küsiti neljanda korruse vaateplatvormi koha eest?
S
sinani tegelevad nippet näppet nokitsemisega.  /   10:10, 11. juuni 2018
Arvan et enne Türgit kus see riistvara sõidetakse nii pilbasteks et suurt midagi kokku pole korjata, sellega tegelema ei hakkata tõsiselt.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis