Kaia Kanepi.Foto: PAUL CROCK
10. juuni 2018, 18:52

VÄÄRT KINK! Kaia Kanepi tähistas sünnipäeva turniirivõiduga (17)

Itaalias Brescias peetud 60 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-turniiril alistas Kaia Kanepi (WTA  52.) 6:4, 6:3 Martina Trevisani (WTA 185.). Ühtlasi tegi eestlanna endale ilusa kingituse, sest ta tähistab täna oma 33. sünnipäeva.

Kui varasemas neljas mängus kallutas kõrgeima asetusega Kanepi mängud muretult enda kasuks, siis täna tuli kõvasti vaeva näha.

Alustuseks lasi eestlanna kohe oma servi murda, kuid õnneks vastas ta samaga. Esimesest kuuest geimist neli lõppesid murdega, misjärel suutis Kanepi mängu veidi muutust tuua. Seisult 4:4 õnnestus tal kaks järgnevat geimi võita ning avasett pärast korralikku tunniajast madistamist enda kasuks kallutada.

Teise seti alustuseks pääses Kanepi 3:0 juhtima ning tundus, et mäng on tehtud. Siis võitis kodupubliku ees pallinud Trevisan kolm geimi järjest ning matš oli taas viigis. Eestlanna võttis end aga kokku, vastas omakorda 3:0 spurdiga ja kallutas mängu enda kasuks.

Kogu turniiri peale ei kaotanud Eesti tennise teine number ainsatki setti.

Kanepile oli see karjääri 14. ITF-turniiri võiduks. Lisaks on tema auhinnakapis 3 WTA-tiitlit.