WRC

Malcolm Wilson kavatseb Maarjamaa Risti kanda päeval, kui Ott Tänak M-Sporti naaseb (5)

Kaarel Täll, Alghero, 11. juuni 2018 07:00
Malcolm Wilson ja Kersti Kaljulaid.Foto: M-Sport / Twitter
26. märtsil toimus Londonis asuvas Eesti saatkonnas pidulik vastuvõtt, kus president Kersti Kaljulaid andis Maarjamaa Risti V klassi teenetemärgi M-Spordi rallimeeskonna juhile Malcolm Wilsonile.

Kaljulaid selgitas 62aastase briti autasustamist järgmiselt: "Ta aitas viia nii Markko Märtini kui Ott Tänaku rallimaailma tähtede hulka, andes sellega võimaluse kümnetele tuhandete eestlastele elada omadele kaasa ralliradade ääres üle maailma ning sadadele tuhandetele eestlastele meedia kaudu nende saavutusi jälgida."

Wilson meenutas nädalavahetusel peetud Sardiinia ralli eel toimunut. "Kui esimest korda sellest kuulsin, olin šokis. Kogepealt sain sõnumi Markkolt, siis Otilt," rääkis ta. "Esialgu polnud mul aimugi, mida Maarjamaa Rist tähendab, aga see oli vist Ott, kes saatis mulle selgituse."

Londonis toimunud vastuvõtt tegi Wilsoni südame soojaks. "See oli väga kena õhtupoolik ja olen väga uhke. Eriti eriliseks muudab toimunu tõik, et mind tunnustakse väljaspool mu enda kodumaad."

Mees tunnistas, et talle väga meeldib Maarjamaa Risti välimus, sest sinine ja valge on tema lemmikvärvid. "Ma ei tea, millal seda kanda saan. Äkki siis, kui jälle Eestisse tulen?"

Või hoopis siis, kui Ott tagasi M-Sporti tuleb? "Just! Kannan seda, kui Ott tagasi siin on." 

Samal teemal

27.02.2018
FOTO | President Kaljulaid andis Malcolm Wilsonile üle teenetemärgi
06.01.2018
Presidendilt teenetemärgi saav Malcolm Wilson: olen šokeeritud, kuid tunnen suurt uhkust
05.01.2018
ARHIIVIST | Presidendilt teenetemärgi saanud rallimaailma elav legend Malcolm Wilson: 15aastaselt koolist ära ja unistusi täitma!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee