Jalgpalli MM

Jalgpalli MMi ajal spordiajakirjanikuks kehastuv Urmas Vaino: kaotustest ja võitudest enam loeb mulle see, mis 90 minuti jooksul juhtub (6)

Gerd Eston Sepp, 11. juuni 2018, 16:15
Urmas Vaino.  Teet Malsroos
Juba kolme päeva pärast algaval jalgpalli MM-finaalturniiril saadab mänge Eesti televaatajatele tuttav jalgpallistuudio ning hilisõhtuti teeb mängupäevast kokkuvõtte ajakirjanik Urmas Vaino.

„Keskmine jalgpallisõber tõenäoliselt ei pühenda kogu järgnevat kuud täielikult kõikide mängude vaatamisele, seda enam, et mõnel päeval on lausa neli mängu. Siinkohal tulebki appi päeva kokkuvõte. Ka need matšid, kus platsil on olnud 89 minutit tukkumist ja minut action'’it, saavad kajastatud nii, et mängu tunnetuse saab kätte,” kommenteeris Vaino Õhtulehele. Saates valitakse päeva parim mängija ning serveeritakse järgmise päeva eelvaade. 

Konkreetset lemmikmeeskonda pole, favoriidiks peab Brasiiliat

Selge favoriit on tema sõnul ikkagi sambamaa.

„Tõenäoliselt on kõige rohkem MM-i võidunälga eelmise korra läbikukkumise järel Brasiilial ja pole ühtegi märki, mis näitaks, et neil oleks keeruline finaali jõuda,” arvas Vaino.

Kunagi ei saa maha kanda valitsevat maailmameistrit Saksamaad, kelle sõprusmängud on viimasel ajal pehmelt öeldes aia taha läinud.

"Kes teab, neil on kindlasti olemas see nädalaga muutumise või transformeerumise võime," arvas ajakirjanik. 

Kohtumiste poolaegadel analüüsitakse toimunut Aet Süvari, Tarmo Tiisleri ja Alvar Tiisleri juhtimisel, lisaks on jalgpallistuudiosse kutsutud Eesti parimad jalgpallieksperdid. Nende seas arvukalt endisi koondislasi, näiteks Mart Poom, Indrek Zelinski ja Marek Lemsalu.

14. juunist 15. juulini Venemaal peetavat jalgpalli MM-finaalturniiri vahendavad otsepildis ETV, ETV2 ja ETV+. Kokku näitavad ERR-i telekanalid kuu jooksul enam kui 300 tundi palliveeretamist.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee