Bryan Oviedo (vasakul) Eden Hazardilt palli ära võtmas. Foto: AP/Scanpix
12. juuni 2018, 10:00

VIDEO | Belgia alistas kaotusseisust Costa Rica, Hazard sai vigastada

Belgia jalgpallikoondis võitis kontrollmängus Costa Ricat 4:1, ent nende talisman Eden Hazard pidi mängu lõpus vigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Punased kuradid (Belgia koondise hüüdnimi - toim) võõrustasid eile õhtul külalisi Kesk-Ameerikast ning kuigi mängu 24. minutil jäädi Bryan Ruizi väravast 1:0 kaotusseisu, oli vaid viis minutit hiljem belglastel Dries Mertensi näol vastus olemas ning poolaja lõpus viis Romelu Lukaku võõrustajad juba ette. Teisel poolajal lisas kesktormaja veel ühe ning lõppseisu 4:1 vormistas Londoni Chelsea ründaja Michy Batshuayi.

Juba järgmisel nädalal MMi alustava Belgia koondise jaoks ei sujunud kõik sugugi probleemideta. 70. minutil lonkas peale Bryan Oviedo jõulist sissesõitu väljakult minema Chelsea superstaar Hazard, kelle Roberto Martinez ka kohe Mousa Dembele vastu välja vahetas. Vigastus ei tundunud siiski kuigi tõsine ning ründaja peaks MMi alguseks juba endise Evertoni peatreeneri valikus olema.

Costa Rica jaoks algavad maailmameistrivõistlused 17. juunil, kui vastamisi minnakse Serbiaga. Belgia peab oma esimese mängu päev hiljem Panamaga.