Aivar Kuusmaa juhendab Raplat 2014. aastast. Kas ka edaspidi? (Robin Roots)

Rapla korvpallimeeskond võitis neljandat aastat järjest Eesti korvpalli meistriliiga medali. Lõppenud hooajal saadi kaela taas pronksikarva autasud. 

Meeskonna mänedžer Jaak Karp tunnistas, et hooaeg oli üsna keeruline, kuid lõppkokkuvõttes võib kolmanda kohaga rahule jääda. Rapla suguse väikese koha jaoks on iga medal väärt saavutus. 

Vaatamata sellele, et mullust finaalipääsu korrata ei õnnestunud, ollakse täna 51. sünnipäeva tähistava peatreeneri Aivar Kuusmaaga rahul. "Kindlasti on ta peatreeneriks valik number üks," ütles Karp Õhtulehele ning lisas, et treeneriküsimus tahetakse juba lähiajal lahendada.  

Aga turul on ju ka teisi häid treenereid. Näiteks on tööta Alar Varrak ning midagi selget pole ka eelmisel hooajal Tartut juhendanud Priit Vene osas. 

"Leian siiski, et kui mis iganes põhjusel ei peaks Kuusmaa treenerina jätkama, siis teine variant saab olla ainult välismaalane," välistas Karp eelnimetatud kandidaadid Rapla peatreenerikohale. 

Pikemat kokkuvõtet kõigi meistriliiga meeskondade lõppenud hooajast ja tuleva aasta plaanidest saab lugeda ajakirja Basketballi uuest numbrist, mis ilmub 28. juunil.  

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
to jah  /   07:49, 13. juuni 2018
Kuusmaal võibolla pole enam midagi anda sellele võistkonnale, natuke sama seis praegu nagu Varrakuga oli Cramos, liiga pikalt samas kohas olnud? Välistreenerist rääkides, siis kardan, et Raplal pole nii palju vahendeid nagu Cramol, et palgata Kayrise sugust meest.
J
jah  /   20:44, 12. juuni 2018
Jagan täiega Karpi seisukohti ja kui Kuusmaa peaks mingil põhjusel loobuma, siis vaataks minagi piiritaha. Kayrise palkamine andis selge signaali, et tehti õige valik ja pandi olemasolevad mehed oluliselt paremini mängima. Kui kõik siin jahuvad viimasel nädalal Tartu korvpallist, siis mina leian et Tartu managerid pole teinud piisavalt head tööd, et leida sponsoreid. Ei teadnudki et suurem osa rahast tuli avalikust sektorist ja selle valguses on Karp teinud ikka väga head tööd. Seni kuni Raplas on Karp on seal ka korvpall, kui see mees peaks kusagile lahkuma, siis on küll jama majas. Edu.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis