Mõtlik Anett Kontaveit.Foto: AFP/Scanpix
13. juuni 2018, 14:55

Kontaveit piirdus Hollandis ka paarismängus avaringiga (7)

Hollandis Den Boschis toimuv muruturniir lõppes tennisist Anett Kontaveidi (WTA 24.) jaoks loodetust varem, sest langes nii üksik- kui ka paarismängus avaringis.

Tänases paarismängus jäid Kontaveit ja valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitš (WTA 51.) 4:6, 7:6 (8:6), 7:10 alla Austraalia duole Jessica Moore (WTA 902.) - Ellen Perez (WTA 240.).

Avasetis toimus vaid üks murre, millega said 3:3 seisul hakkama austraallannad ja tagasid endale sellega ka setivõidu. Teises setis andsid Kontaveit - Sasnovitš oma servi käest juba kolmandas geimis, kuid võitsid selle kümnendas tagasi ja seadsid jalule 5:5 viigi. Kusjuures Moore - Perez jõudsid ses geimis ka ühe matšpallini, kuid ei suutnud seda realiseerida.

Rohkem kumbki oma servigeimi vastasele ei loovutanud, mistap läks teine sett kiiresse lõppmängu. Seal näitasid paremat mängu Kontaveit - Sasnovitš, kes võitsid selle 8:6.

Kolmanda seti asemel mängisid naised kümne punktini kiire lõppmängu, mille võitis 10:7 Austraalia paar.